1. 1.
    TELEFONUM KAPALIYKEN GÖNDERiLMiŞ TELEFONUNU HEMEN AÇ ŞEKLiNDE GELEN VE GÜLMEKTEN ALTIMA KAÇIRTAN MSJ TiPi
    2 ... adonis
  2. 2.
    bayram, yılbasi gibi gunlerde uzun uzun yazilan tebrik mesajlarinin tumudur.
    1 ... painkiller
  3. 3.
    ANNEMDEN GELEN MSJ: "2345 5678 8690 99 "
    5 DK BEYiN MINCIKLAMASI GEÇiRDiKTEN SONRA ANLADIM Ki KONTÖR ŞiFRESiYMiŞ
    5 -1 ... adonis
  4. 4.
    aşağı okuyla değişen.oynaşan,şekilden şekle giren mesajlar bütünü..(genellikle bu aşağı okunun sonunda muhattabın bizi ne kadar çok sevdiği ortaya çıkar..)
    2 ... rasko
  5. 5.
    "bu mesaji 15 kisiye yolla yoksa cok fena seyler olacak,kiyamet falan kopcak" seklindeki mesajlarin girdigi kategoridir.
    2 ... looser
  6. 6.
    hayatında tek mısra şiir okumamış tiplerin kandil geceleri veya bayramgünlerinde fuzuliden daha ağdalı bir türkçeyle gönderdikleri kutlama mesajlarıdır
    2 ... registerlater
  7. 7.
    "O 15 kişi senin ta .. " şeklinde cevaplanan mesajlardır.
    3 -1 ... martyns
  8. 8.
    yapılan bir araştırmaya göre salaklar mesajı sağ eliyle aptallar sol eliyle mesajı okuyormuş, yok bu mesaj özel bir frekansda gönderilmiştir salaklarda hafif bir tebessüm yapar... vs gibi mesajlar
    2 ... galleon
  9. 9.
    turkcell'in başka işi yokmuş gibi gün aşırı bana * attığı mesajlar
    1 ... haznedaroğlu
  10. 10.
    "sıkıldım" kelimesini hala bazı telefonların türkçe karakter desteklememesinden veya i'ye basmak ı'ya basmaktan daha kolay olduğu için "sikildim" şeklinde yazan mesajlardır.bunun aşmış versiyonu için...
    (bkz: çok sikildim)*
    1 ... baadir