bugün

Bir kalem bile bir sanatkâra, ustaya, gören, kudret sahibi olan ve ilim sahibi olan birine ihtiyaç duyuyorken;
şu sonsuz düzene sahip trilyonlarca yıldızın ve cismin birbirine çekim kuvveti uyguladığı bir kainatı idare edenin olmayışına, sanatkârın, ilim sahibi bir zâtın yaratmamış olmasına, kendiliğinden oluşabilecek olmasına inanan süzme maldır.
linç edilmek pahasına orada burada ateistim diyen aptalları tüm kalbimle kutsuyorum. bu karartma devrinde hem de...
yaani, ara ki bulasın...
görsel

Yıllarca ilkokul mezunu bir dalyarağın kandirabildiği adamlara göre çok iddialı bir söz.
görsel
Aaaaa olmadı bu.
zaten çok zeki insanlar karılarını hocalara badeletir ve çocuklarını ensar vakfına gönderir. cinlere pardon 3 harflilere inanır!
tabi lan deli misin? evreni akılsız atomlar yaptı.
iman sahibinin bir propaganda calismasi.

hadi gorece yeni bir terim diye ateistleri gomdun diyelim, peki "kafirler" ne olacak mumin kardes? allahin acik acik yazmis kitaba: "ben kafirleri bir amac olarak ozel olarak yarattim" demis. bunlar icin de "ya allahim ya, niye aptal yaratiyorsun" diye honkurecek misin? allahinin hikmetinden sual mi edeceksin mumin kardes? kendi planina gore "ibret alasiniz" diye yarattigini soyledigi bir tur icin allahini sorgulayacak misin? bunu yaparsan dininin hukuklerine gore dinden cikmis yani sen de kafir olmus olursun, degil mi?

demek ki, kendi kendine "cok akilli" hukmu vermeden once hangi sularda yuzdugunu farkedeceksin mumin kardes...
gök yerin üzerinde görünmez kolonlar sayesinde düşmeden duruyor, en iğrenç ses eşeğin anırmasıdır müşriklerin sesleri buna benzer, Nuh homolara kızlarını teklif etmiştir, inanıp taparsanız tomurcuk memeler vardır, böyle bilimsel gerçeklere inanmayan mal ateistleri kınıyorum, hee hee maymundan geldik hee he. evet.
Ateizmin Artık saçma olduğunu düşünüyorum. Farklı milletler bile bir tanrının olduğuna inanıyor dinler değişik sadece. Bu devirde tanrıtanımazlık cahilliktir. Ateist olanların çoğu dikkat çekmek için orda burda ateistim diyorlar.
Genelde bilim insanları ateist oluyor ama seçim sizin pek ala.
Bu aptal insanlar aynı zamanda ağzının tadını da bilmez.
Ne bileyim, mesela; deve sidiği içmez.
Bunun için (bizim için) de ateist olurlar.
karıncaların konuşacağına inanmadıkları için olabilir.

yahu bizim bir erdal abi var, karınca, ömürlük adam... pardon karınca... arada kavede tavla atarız. gül gül yerlere yatırır insanı... öyle muhabbeti var. hele kraliçe karınca olacak kahpeyi bir çekiştiriyor ki sorma gitsin!..

ne o? inanmadınız mı aptallar?
aptal insanlar uludağ sözlük yazarı olmaya daha yatkın.
ne demiş francis bacon; az felsefe insanı tanrıtanımazlığa, derinlemesine felsefe de; insanı tanrıya götürür demiş...
güncel Önemli Başlıklar