1. 22.
    Doğru
    iki erkek bir birini s.kiyor diye
    Bütun insanliği cezalandiran
    Gücün gazabını anlayışla karşılayıp
    Küçük çocuklara tecavuz edildiğinde kader deyip sineye çekmek icin müthiş bir zekaya sahip olmak gerekir.
    4 ... baba10
  2. 21.
    Bir kalem bile bir sanatkâra, ustaya, gören, kudret sahibi olan ve ilim sahibi olan birine ihtiyaç duyuyorken;
    şu sonsuz düzene sahip trilyonlarca yıldızın ve cismin birbirine çekim kuvveti uyguladığı bir kainatı idare edenin olmayışına, sanatkârın, ilim sahibi bir zâtın yaratmamış olmasına, kendiliğinden oluşabilecek olmasına inanan süzme maldır.
    1 -4 ... peki tamam
  3. 20.
    linç edilmek pahasına orada burada ateistim diyen aptalları tüm kalbimle kutsuyorum. bu karartma devrinde hem de...
    1 -1 ... indigo knight
  4. 19.
    Eeey aptal ateistler.

Bir kalemi üreten bir usta dimi peki bu kâinatın yaradılışı halen mi tesadüf. Ayet var ayet. Binler ce din var iken tek hakiki din in bu olduğuna da ayet var.

inanmayacak kadar aptal mısınız. Pardon ateist siniz saçma bir soru oldu.
    ... uzay muhtari
  5. 18.
    Genelde çirkin elemanlardır, allaha her gün isyan eder beni neden böyle yarattın diye çığırtkanlık yaparlar.

Oysaki allahın onları yarattığından çok eminlerdir, tek yaptıkları isyan etmektir.

Bu da sınav oğlum, allah seni çirkinliğin ve şişman bedenin ile sınar.

Yine de şanslıdır, sağlıkla sınanmaz pek.
    ... yakuza ibrahim
  6. 17.
    Kesinlikle katılıyorum.

Çünkü sadece ateistler kendileriyle ayni temel düşünceyi taşıyıp bunu farkli uslubta dile getirdigi icin birbirinin inancsizlik mekanlarini ateşe verir, bombalar. Hem de cumartesi günü. En kutsal zındıklık gecelerinde yaparlar.
    2 ... ahlaksiz adam
  7. 16.
    yaani, ara ki bulasın...
    ... indigo knight
  8. 15.
    aptal insanların ateizme daha yakın olduğu gerçeği

Yıllarca ilkokul mezunu bir dalyarağın kandirabildiği adamlara göre çok iddialı bir söz.
    6 -3 ... temirata
  9. 14.
    aptal insanların ateizme daha yakın olduğu gerçeği
    Aaaaa olmadı bu.
    4 ... perfectd16
  10. 13.
    zaten çok zeki insanlar karılarını hocalara badeletir ve çocuklarını ensar vakfına gönderir. cinlere pardon 3 harflilere inanır!
    1 -1 ... scorpioraptor