1. 1.
    Allahın takdiri ilahi bir gerçeği olsa gerek.
    4 -10 ... tek gozlu amiral
  2. 2.
    Zeki insanlar genelde görünmeyen varlıklara tanrı diye tapar ve kanıtlamayan bir ödül için sevinir kanıtlanamamış bir cezadan korkar.

Kanıt göster diyince de ben kalbimde hissediyorum tek kanıt bu der.

Maga be aptal ateistler sizi. niye kanıtsız şeylere inanmıyorsunuz. Unutmuşum ateist tiniz.
    2 -2 ... uzay muhtari
  3. 3.
    ne demiş francis bacon; az felsefe insanı tanrıtanımazlığa, derinlemesine felsefe de; insanı tanrıya götürür demiş...
    1 -3 ... kahraman zorbey
  4. 4.
    aptal insanlar uludağ sözlük yazarı olmaya daha yatkın.
    2 -3 ... yazar cizer34
  5. 5.
    karıncaların konuşacağına inanmadıkları için olabilir.

yahu bizim bir erdal abi var, karınca, ömürlük adam... pardon karınca... arada kavede tavla atarız. gül gül yerlere yatırır insanı... öyle muhabbeti var. hele kraliçe karınca olacak kahpeyi bir çekiştiriyor ki sorma gitsin!..

ne o? inanmadınız mı aptallar?
    3 -2 ... rumeli71
  6. 6.
    Bu aptal insanlar aynı zamanda ağzının tadını da bilmez.
    Ne bileyim, mesela; deve sidiği içmez.
    Bunun için (bizim için) de ateist olurlar.
    2 ... thebiggraywolf
  7. 7.
    Neye inandigin degil ne kadar inandigin gen mirasidir. Mesela atalariniz fanatik dindarsa siz de fanatik ateist olabilirsiniz. Burada genlerin belirledigi ateistlik ya da dindarlik degil fanatikliktir. Bunun da iq ile bir alakasi kanitlamnadi henuz.
    ... karantinadabunaldim
  8. 8.
    Genelde bilim insanları ateist oluyor ama seçim sizin pek ala.
    2 -1 ... flat head
  9. 9.
    Bu saçma ama dincilerin korkaklığa yatkın olması diye bir gerçek var. Bakın o kadar zamandır ekşide şahsıma havlayanlar da dahil bir tane mert dinci görmedim. Sizin atalarınız da korkaktı zaten.
    ... susqqunkral
  10. 10.
    evrenin ve dünyanın oluşumunu tesadüflere bağlayan ancak aptal ateistlerdir. Allah 8 milyar insanın parmak ve dil izini farklı yaratmış, parmak uçlarına bakan insan tövbe edip, diz çöker, Allah'tan af diler; ama ateistlere sorsan tesadüf! yersen!
    -2 ... seruven44