1. 1.
  (üst edit:başlığı açan arkadaş 5 entrysini silip gitmiş.

  konu kısaca;
  ümraniye'de bir apple şubesinde geçiyor. çağrı merkezinde çalışan bir hanım, ik görevlisi ile mesajlaşmalarını sosyal medyada ifşa etmiş. bu hanımın ifadesine göre; koskoca apple çalışanı, bir apple ik yetkilisi, çağrı merkezindeki hanımlara terfi vaadiyle aşk teklif ediyormuş.)

  koskoca apple ve ümraniye bağlantısında virajı alamadım.

  dudullu postası 3. saYfa haberi gibi.

  içeriğe gelirsek.

  iddialı ifşa olmuş. çarşaf gibi fotolar.
  bu haliyle namussuzlukla iştigal eden bir yönetici (!) eylemi gibi görünüyor şimdilik.
  çağrı merkezindekiler polisi savcıyı çağırmalıydı.

  şimdi söz sırası erkek tarafında. o hangi mesaj ve fotoları paylaşacak bakalım.

  bir de, bu soyadını birilerine bağlayacak mıyız, bağımsız mı değerlendireceğiz hocam?

  edit:başlığı açan gitmiş.
  14 ... nanautzin
 2. 2.
  Sadece x bir frirma'da değil insanın olduğu her yerde yaşanılabilecek bir durumdur. günümüzde bokatizikalsın mantığı bolca yalandığı için mahkeme sonucuna göre linç edimine başlamak gereklidir.

  sözlükteki ayartmaları ifşa etsek neler çıkar...

  (bkz: peh)
  3 ... fafnir
 3. 3.
  bahsi geçen kişilerin yaptıkları ne olursa olsun, yüzleri ve kimlikleri açıkça belirtilecek şekilde burada ifşa edildikleri ve haklarında haklı-haksız bazı ithamlarda bulunulduğundan dolayı, o kişiler resmi makamlara şikayette bulundukları takdirde başlığı açan arkadaş açısından hukuki bir sonuç yaratacaktır.
  ... ecinni
 4. 4.
  Şu yaşa gelip daha doğru dürüst Türkçe konuşamayan insanların ellerinde adamakıllı bir kaynak olmadan başka insanları bühtan etmeleri bendenize göre yanlıştır. Birincisi, bu konuyu buraya taşıyan kişi afktır, bu durumu sosyal medyaya taşıyan kocanın kendisi de afktır, okuduğum herşeyde gördüğüm tek unsur afkiyyet. Size nasıl inanmamızı bekliyorsunuz anlayamıyorum, bir insanı suçlamak sizce çok basit bir şey mi? Üstelik ne demek istediğinizi bile diyemeyecek kadar acizseniz. Yazık...
  2 ... melevan
 5. 5.
  Şimdi kim kimi ayarlıyor ben anlamadım. Başlığa göre adam karıya yavşamış ama içerikteki ekran görüntüsüne göre karı adama açıktan kuyruk sallamış. Vatandaş olarak bir bok anlamadık yekililerin halkı aydınlatmaları ivedilikle rica olunur.
  1 ... enkidu1986