1. 1.
  ülkemiz üzerinde oynanan büyük oyunu bozmak için ilk adımın atılması açısından bir amerikan malı olan ''apple'' ürünlerini boykot ediyoruz. herkesi evinde, elinde bulundurduğu ne kadar apple ürünü varsa parçalamaya, yakmaya davet ediyorum.

  ben 1 adet iphone x ve 1 adet imac pro'yu parçalamak üzereyim.
  2 ... hasmet ibriktaroglu
 2. 2.
  yapılan kıçı kırık boykot abd'ye, apple'a sinek ısırığı gibi bile gelmez yine olan buradaki çalışanlara garibanlara olur başka da bi şey olmaz. kola döküp israil’i boykot ettin ne kadar zarar verebildin? her türlü zarar bu sınırda yaşayan insanlara amk.
  -1 ... yerli ve milli
 3. 3.
  Boykotu twitter facebook ya da instagram gibi platformlarda yapmak da ayrı bir saçmalık.
  1 ... srkns
 4. 4.
  Niye ki? Hadi iPhone çok pahalı ve bazen yavaş işliyor, kullanışlılığı düşüyor da peki ya iPad? Yıllarca kullanılıyor ve verdiği parayı karşılıyor. Sürekli değiştirmektense bir tablet alıp kullanmak, tutumlu olmak daha bile iyi. Türkler de kaliteli tablet yapsınlar alalım ama yok.
  ... amor a la mexicana
 5. 5.
  Türkiye pazarı büyük bir pazardır. Ciddiye alınması gereken boykot.

  Apple denen dürzülere sinek değil kurt ısırığı etkisi yaratabilir.
  -1 ... serdarsl06
 6. 6.
  birisi şu aptallara elinizde ki bi ürünü parçaladığınızda ülkeye zarar verdiğinizi anlatsın artık. arkadaşım sen apple denilen markayı parçaladın kırdın ırzına geçtin. sonra gidip onun yerine başka bi marka telefon alıcaksın. malum türk marka telefonlar (sözde) sadece parça birleştirmekle yapıldığı için o telefonun içinde ki parçalarda üretim olarak yurt dışı ürünleri olduğu için ülkenden para çıkışı olucak. Niye anlamıyosunuz olum artık şunu? boykot ediyosanız bundan sonra ki süreçte almayın bir daha olur biter. apple kırıp samsung alan bi milletvekilimiz var hayat zaten zor bide siz zorlaştırmayın ..
  1 -1 ... tyleronlaynn
 7. 7.
  alamıyoruz demiyorda.

  apple ürünlerini boykot ediyoruz kampanyası
  ... has mahmut
 8. 8.
  küçük bir boykotla kocaman firma batrılamayacağı için işe yaramayacaktır. apple büyük bir firma, sizin boykotunuzla batmaz.
  -1 ... merveyitavla11
 9. 9.
  Apple’ın suçu Ne ki?

  insanlara kendini özel hissettirmek, güzel bir hizmet sunmak mı?
  1 ... mavi huydur bizde
 10. 8.
  kârdan zarara dahi tahammülü olmayan saygıdeğer bir iş adamı olaraktan 5.500 iken iphone x almayı düşünüyordum ki ilk kökleme geldi, yeni ayfon'lar çıkar diye beklerken ikinci kökleme de gelince direkt eledim.

  xperia xz1 ve zenfone 5z var şu anda. birini 2.200'e diğerini de 3.600'a aldım. google'ın galaxy nexus yavşaklığından dolayı android'i çok itin götüne sokuyordum lakin kullandıkça sağolsun afiyetle yedirdi çoğu lafı. tabi ben nexus'u kullanırken 4.1 miydi neydi sürüm. şu anki iki cihazda da 8.0 mevcut ve benim ıskartaya çıkan iphone 6 yanlarında 2000'li yıllardan kalma win 98'li sararmış bilgisayar gibi kaldı.

  prensiplerim gereği ister istemez boykot etmiş bulundum ama boykotluk bir durum da yok. ortalama üstü android cihazlar iphone serisine karşı her türlü tercih edilebilir şu anda. özellikle zenfone 5z açık ve net bir şekilde ortalığın amına koymuş. iphone x'in 8.000'e dayandığı ortamda 3.500 falan bu telefonlar için bedava.

  bu zamana kadar da hiç mekanlarda masaya telefon koyma derdim olmadı. önüne 300 bin'lik arabayı çektikten sonra istersen masaya alcatel koy. hatta karizmatik bile oluyor, telefon melefon sikinde değil adamın muhabbetine *
  -1 ... nesgayfe