1. 1.
  ülkemiz üzerinde oynanan büyük oyunu bozmak için ilk adımın atılması açısından bir amerikan malı olan ''apple'' ürünlerini boykot ediyoruz. herkesi evinde, elinde bulundurduğu ne kadar apple ürünü varsa parçalamaya, yakmaya davet ediyorum.

  ben 1 adet iphone x ve 1 adet imac pro'yu parçalamak üzereyim.
  2 ... hasmet ibriktaroglu
 2. 2.
  yapılan kıçı kırık boykot abd'ye, apple'a sinek ısırığı gibi bile gelmez yine olan buradaki çalışanlara garibanlara olur başka da bi şey olmaz. kola döküp israil’i boykot ettin ne kadar zarar verebildin? her türlü zarar bu sınırda yaşayan insanlara amk.
  -1 ... yerli ve milli
 3. 3.
  Boykotu twitter facebook ya da instagram gibi platformlarda yapmak da ayrı bir saçmalık.
  1 ... srkns
 4. 4.
  Niye ki? Hadi iPhone çok pahalı ve bazen yavaş işliyor, kullanışlılığı düşüyor da peki ya iPad? Yıllarca kullanılıyor ve verdiği parayı karşılıyor. Sürekli değiştirmektense bir tablet alıp kullanmak, tutumlu olmak daha bile iyi. Türkler de kaliteli tablet yapsınlar alalım ama yok.
  ... amor a la mexicana
 5. 5.
  Türkiye pazarı büyük bir pazardır. Ciddiye alınması gereken boykot.

  Apple denen dürzülere sinek değil kurt ısırığı etkisi yaratabilir.
  -1 ... serdarsl06
 6. 6.
  birisi şu aptallara elinizde ki bi ürünü parçaladığınızda ülkeye zarar verdiğinizi anlatsın artık. arkadaşım sen apple denilen markayı parçaladın kırdın ırzına geçtin. sonra gidip onun yerine başka bi marka telefon alıcaksın. malum türk marka telefonlar (sözde) sadece parça birleştirmekle yapıldığı için o telefonun içinde ki parçalarda üretim olarak yurt dışı ürünleri olduğu için ülkenden para çıkışı olucak. Niye anlamıyosunuz olum artık şunu? boykot ediyosanız bundan sonra ki süreçte almayın bir daha olur biter. apple kırıp samsung alan bi milletvekilimiz var hayat zaten zor bide siz zorlaştırmayın ..
  1 -1 ... tyleronlaynn
 7. 7.
  alamıyoruz demiyorda.

  apple ürünlerini boykot ediyoruz kampanyası
  ... has mahmut
 8. 8.
  küçük bir boykotla kocaman firma batrılamayacağı için işe yaramayacaktır. apple büyük bir firma, sizin boykotunuzla batmaz.
  -1 ... merveyitavla11
 9. 9.
  Amaç Apple ı batırmak değil. 80 milyonluk bir ülkeyiz hepi topu. Amaç tepki koymak.. Pahalı ürünü ekstra hiçbir bok sunmadığı için tercih etmemek. O zaman savaşın da bir anlamı yok bunca yıldır boşuna savaştı insanlar teslim ol birader direk...
  ... siradan sir adam
 10. 10.
  Apple’ın suçu Ne ki?

  insanlara kendini özel hissettirmek, güzel bir hizmet sunmak mı?
  1 ... mavi huydur bizde