bazı akepelilerin sürekli ağzında gevelediği söylem. hem darbeye karşıyız hükümet sandıkta devrilmeli diyeceksin hem de apo yu siz yakaladınız niye asmadınız hükümeti devirseydiniz diyeceksiniz. sonra da bas bas darbecileri yargıladık diye bağıracaksınız!

görsel
böyle şerefsizlik olmaz. yıllardır, mhp'yi apo'yu asmayanlar olarak lanse ettiniz, insanları buna inandırdınız. allah'tan korkmaz adiler, hiç mi ahiret gününe inanmazsınız. mhp bütün milletvekilleri ile birlikte apo'nun asılmasını istemiştir. devlet bahçeli ise, apo'yu ip'ten alacak anlaşmaya, ecevit ve mesut yılmaz'ın aksine şerh koydurmuştur. o şerh, "terör olayları başlarsa idam cezası geri gelir" maddesidir.

eyyy milletimin sırtında kara bir yük olan haramiler; unutmayın, gün gelecek uyanık millet, uyuyan güzelleri uyandıracak ve işte o zaman cezanızı millet, türk milleti kesecek. hazırlıklı olun!
asmamak bir yana asmamak için söz vermişler bir de. yemin de etmişler mi? and da içmişler mi acaba?

(bkz: apo yu asmayacağımıza söz verdik)
sayınlarına kadın ihraç edenler tarafından dillendiriliyorsa şayet garip düşüncelere sürükleyebilecek eylemdir.

"TC'ye her türlü yardıma hazırım" diyene "tc süreci hızlandırmalı" dedirtmektir asıl "asmamak" dediğimiz.

veya onu yakalayıp da yurda getirenleri, yargılanmasında etkin rol oynayanları "yargılanacak" hale getirmektir bence.

asmak mı? bataklığı kurutalım canlar be. sinek çok zira, öldürmek çare değil.

bataklık kurursa şayet sinekler zaten kendiliğinden çözülecek.
ulan bütün yetkiler sizde, yasama yargı bütün imkanlar sizin elinizde, e siz neden asmıyorsunuz itoğlu iti? yoo o sizin barış elçiniz, aldığı kellelerin hesabını veren sayın aponuz! hiç utanmıyorsunuz da değil mi aponun kıçını yalamaya? reziller, utanıyorum sizden.
mhp'nin en şaşalı dönemlerinde yaptığı bir hata. tabi ki şimdi ortadan tamamen kaybolan koalisyon üyeleriyle birlikte. kimin asıp kimin asmadığı önemli değil. zira şu partilerin hepsine ayrı ayrı kıl oluyorum. siz bana şunu söyleyin.idam yasal iken, sen apo'yu yakaladıktan sonra kararı mecliste onayıp idam ettin mi, etmedin mi? etmedin amına goim! etmedin! etmedin! meclise bile götürmediniz lan... neyin sidik yarışını veriyorsun şimdi...

edit: ha akp'nin yaptığı da başka bir ... neyse...