bugün

antik çağlardan kalan bir pagan tapınağı olan didim'deki apollon tapınağında altında şort ve terlikle ezan okuyan adamdır.

izleyelim inşaallah;
https://twitter.com/enson...tatus/1279110282820882444

evet, ayasofya'da namaz kılıp ezan okuyacakken biraz güneye gitmiş ve didim'deki apollon tapınağında karar kılmış bu kardeşimiz.

bakınız bu tip şeyler çomar ezikliğidir. islamla alakası yoktur. ezikliğin dışa vurumudur.
bu çomar arkadaşımız ezanla ve islamla dalga geçmiş resmen.
akli dengesi yerinde olan normal bir birey bunu yapmaz, yapmamalı.

ayrıca, zaten tapusu ülkemize ait bir yere "burayı da fethettik" demek nasıl bir vatan hainliğidir, nasıl bir cahilliktir arkadaş?

neyi fethettin lan çomar?
orası zaten bize ait, sen neyi fethettin?

didim'deki apollon tapınağı ülkemize gelen turistlerin yoğun olarak ziyaret ettikleri bir antik kalıntı. bir mücevher adeta.
böyle şeyler yaparak bu sene zaten gelmeyen turistlerin hiç gelmemesini sağlamak için yarışıyorlar adeta...
görsel
bunlar yakında Apollon Tapınağının da ibadete açılmasını ister *
O değil de adam güzel okumuş lan. Nasıl yaptılarsa yankı, akustik olay çok iyi. Ancak yeri orası değil ve ezan alay konusu yapılamaz. Ayrıca zaten bizim olan yeri fethettik ne demek amk.
beynini küçükken gittiği semt camiisinin kuran kursunda bırakmış olan adamdır.
Azılı islam düşmanlarını ağlatmıştır.

Hepsi bizim. Tüm putlar yıkılacak, tüm küfür alametleri temizlenecek ve tapınakların Hepsi mescidimiz olacak!
bok çuvalına benzer şişko bir çomardır.

yahu senin ne işin var oralarda? yallah s..r git yozgat'tan mı geldin, çorum'dan mı oralara!

bunları köylerinden çıkarmayacaksın efendim. fırsat verirsen talibandan beter olurlar. osmanlı bunların dilinden iyi anlardı. asla adam yerine koymaz, çizgiyi geçtiler mi basardı sopayı!...
güncel Önemli Başlıklar