bugün

evet öncelikle pkk sempatizanıysan direkt eksi tuşuna yallah.

başlık tam sığmadı ama asıl başlık; abdullah öcalana ve onu köpek gibi kullanan arkasındaki şeytani güçlere yapılabilecek işkencelerdir.

benim aklıma;
çıplakken ortadan ikiye ayırıp sikini dilimlemek.
ters çevirip 2 lobun ortasında kafaya kadar satırla ikiye ayırmak.
kamyonun altında ezip etlerini 20 gün aç bırakılmış murat karayılan piçine vermek.
gibi seçenekler geldi. çoğaltılabilir. * *

edit: bana yarrak yarrak entel ayağına yatıp apartman çocuğu rolü yapan ipneler ocağınızdan biri gitti mi lan sizin yaşadınız mı o duyguyu o annenin ağlayışlarını. klavye burjuvaları ordan konuşmak kolay siktirin gidin bi askerlik yapın da güney doğuda veya kardeşinizin ölümünü düşünün bakalım değişecekmi fikriniz.
(bkz: senin de ondan bir farkın kalmaz diyorum lan)
apodan nefret eden sözlük yazarlarının fantazilerinin sınırlarını zorlayacak ve içlerindeki psikopat ruhu ortaya çıkarak işkence çeşitleridir.
(bkz: ucuz kötülüğüne milli duygu süsü veren işkence iştahlıları)
ve bir öneri: buradaki bir kaç yazamayan yazarla zorla söyleşi yaptırmak. en etkili işkencelerden biri olur.
darı vardır bizim memlekette. mısıra darı derler. mısırı kaynatırlar köylüler. yakarlar mısırı. o kadar sıcak olur ki o sarı mısır sıcaktan turuncuya dönüşür tutamazsın sıcaktan eline yapışır elinin derisini eritir. bu kaynamış darıyı alıp apo'nun götüne sokup bağırışını izlemek hoş olurdu bence ...
klavye burjuvaları tanımını açıklamasını istemek olabilir. (bkz: ben de oradaydım)
mehter marşı dinletmek.
adnan menderes dönemin de mahkumlara uygulanan cezadır. şöyle ki;

önce delikten zeytin yağı dökülür*, sonra cop un ağzına biber sürülür. mahkumun makatına sokulur.*
aslı şöyle;

cop a zeytin yağı dökülür. mahkumun makatına sokulur.
her gün derisinden 10 gram sökmek ve ölünceye kadar bu işlemi devam ettirmek.
et yiyen karıncalara atarak formik asit deryasında yavaş yavaş öldürmek. (bkz: formik asit)
cok degil iki veya üç şehit ailesinin yanına bırakın yüreği yanık
aileler gereğini yaparlar.
bir sazlıktan güzel yaş bir kargı kopartıp kargıyı 20 cm ebadında kesip, bir ucunu yatay şekilde kama gibi kestikten sonra apo denen o.ç. el parmaklarını güzel bir yere bağlayıp, küçük bir çekiç alarak kestiğimiz kargıyı tırnak diplerine yavaşça çakmak. tırnaklarını koparttıktan sonra götüne açılmamış çam kozalağı sokup yüzünün bir tarafını yüzüp bir kazığa bağlayıp güneşte tuzlamadan bırakmak...

bu işlemler bittikten sonra da 5 tane extra bira içip kör bir pense alarak bu günlük 3 tane dişini çekip küçük demir testeresiyle burun ve dudaklarını kesmek. bu o.ç. daha gebermeyeceğine göre daha sonra da sazlık bir dereye götürüp güzelce bağlayıp çıplak vaziyette suya yatırıp kaplumbağalara yedirirdim.
yatağa sıkı sıkı kırbaçla bağlayıp aletine alektirk verip yakmak sonrada cesedini doğup büyüdüğü dağlara atmak. *
(bkz: penise 1500 volt elektrik verip yakmak)
24 saat boyunca ajdar'ı dinletmek.

yok lan. pitbuller'in arasına atın, akrabağları sayılır.
kesintisiz akasya durağı ve türk malı izletmek
doktorlar izletmek.
birbiri ardına türk dizileri, türk filmleri izletmek...
herkese işkence ya...
düşünsene doktorları izletiyorsun 24 saat.
işkence değilde direk idam edilmesi gereken kişi bence en kısa sürede idam cezası sadece terör ve yakın suçlar için geçerli olunmak üzere yürürlüğe girmeli 80 lerde olduğu gibi önüne gelen asılacaksa idam gelmesin apoya çin işkencesi uygulansın...
canım sözlük yine kafayı çekmiş bugün. türlüötürlü cezalar, işkenceler düşüneceğinize bu köpeğiserbest bırakmayı düşünsenize. bence ona verilecek en güzel caza serbest bırakmak olmalı, eminim ki * salıverseniz gidip ne istanbul'da, ne diyarbakır'da nede başka bi yerde rahatça yaşayamaz ve o kurşun o nereye giderse gitsin gelip bulur onu.
(bkz: zop zok)
yaptıklarını onaylamadığın birine yapacağın şey onun sendeki senin aynası olduğunu gösterir. bu bağlamda işkence yapmak uygun değildir.
bırakın bu güya haklılık kokan faşizanlık gösterilerini. o her gün korkudan ölüyor bu ceza yetmez mi?
tanım: PKK başı apo için düşünülen ölüm yollarıdır.

kesinlikle hemen öldürmek değildir, her türlü işkence ve dayağı attıktan sonra ölmek için yalvarmasını izlemek, sonrasında pirana dolu bir akvaryuma atmak, ve bunu çekip tüm pkk örgütü üyelerine - özellikle söylüyorum, pkk'lılara, kürtlere değil!- gönderip rahatlamak.
ayrıca kötü bulduğun şeyi başkasına yapmamalısın diye zırvalayan bik bik entellikten ölen yazarlarımız, o adam psikoloji bakımından insan sayılabilecek bir kişi değil. abisi güneydoğu' da allahın dağında askerlik yapan, her şehit haberinde kalpten gidecek gibi olan siz değilsiniz. suçsuz günahsız sadece milli görevini yerine getirmek isterken ölen şehit de siz değilsiniz. ömrünün baharındaki çocuğu ölen ana baba da siz değilsiniz. onların hepsinin ölümüne yol açan ve bundan zevk duyan 'ay ama kötü bulduğumuz bişeyi ona yapamayızz kii' dediğiniz insanımsı. entelliğinize, sağduyunuza başlatmayın.
o değilde baya bi sempatizan varmış.
kör cımbızla yolacaksın etlerini tek tek.
dünyada cehennemi yaşatmak lazım. 100 derecede 5 dakika bırakıp ardından buz gibi suya 5 dakika sokup ardından 100 derecede 5 dakika bırakıp ardından buz gibi suya 5 dakika sokup ardından 100 derecede 5 dakika bırakıp ardından..........ölene kadar devam yani.
güncel Önemli Başlıklar