1. 1.
    https://twitter.com/mvgul...s/976416490701324290?s=19
    bu entry bir suç duyurusudur. orduyu göreve çağırıyorum. polisi göreve çağırıyorum. savcıları göreve çağırıyorum. bu teröristler ya etkisiz hale getirilsin ya da hemen tutuklanarak hüküm verilsin. allah'ını seven bir şeyler yapsın.
    5 ... gamzedeyim deva bulmam
  2. 2.
    Malum ırk işte çalmadıkları ne kaldı yaradılış miti irandan ergenekon (nevruz) bayramı türklerden. Vatansız eşek olmak ne güzel oradan buradan kültür topla biz halkız de.
    6 -4 ... fyodor paskevich
  3. 3.
    Seçim yaklaşıyor seçim, ya ne olacaktı? Yıllardan beri aynısını yapıyorlar.

O saydığın görevini yapacak, asker, polis, savcılar şuan içerde.
    2 -2 ... n dakota
  4. 4.
    kürtlerin gerçek yüzlerini gösterdiği kutlamadır.
    kürt = terör
    4 -1 ... dorandoran
  5. 5.
    yandaşlara büyük bir bölümüne dert olması muhtemel olmayan kutlamadır.

sucukçu muhasebecisi'nin barzani ile el ele megri megri yaptığı diyarbakır mitingini unutmadık, unutturmayız. meydan teröristbaşı posterinden geçilmiyordu.
    4 -1 ... rumeli71
  6. 6.
    ulan polis bu itlerin hepsini yakalasın, daha sonra bir toplama kampı kuralım.

oraya pkk militanları ve sempatizanlarının hepsini götürelim.

hepsinin gözü önünde katana ile aponun başını gövdesinden keselim.

gözlerinin önünde "liderlerinin" ölümünü gören pkklıların k*rdistan hayalleri tamamıyla suya düşecek.

sonra?

sonra bazı pkk sempatizanlarını kurşuna dizelim, bazılarını asarak idam edelim bazılarınada tıbbi deney uygulayalım.

burda elde edilen veriler olası bir kandil veya münbiç operasyonunda pkk/ypg'ye biyolojik ve kimyasal silahlarla saldırmamız için kullanılabilir.
    1 ... kazakistanli ii
  7. 7.
    üzmüştür.
    (bkz: ağlayan surat)
    https://www.youtube.com/watch?v=8atz_ho9fS8+
    1 ... bize de mi caylak
  8. 8.
    istanbul'un orta yerinde, adalet sarayının önünde, ohal varken yapılmış bir terör eylemidir. gücü ancak sıradan vatandaşlara yeten polis ortalıkta görülmemektedir.
    1 ... kavunvebira