bugün

onun ben çok sevgili anasını dürtükleyim. burdan bütün kürt milletine sözüm , bizi bizden bizi birbirimizden ayırmaya , ayrıştırmaya çalışıyorlar. böylesine sinsi oyunlara alet olmayalım. yüzyıllardır barış içinde yaşamış milletiz. ama işin içine siyaset girince , özellikle rte denen urospu kılıklıya vaat edilen türkiye islam cumhuriyeti fikriyatı doğrultusunda bizi birbirimize kırdırarak bizi bölüp dağıtarak , yüksek yargımıza , tsk ya ve devletimizin diğer kurumlarına güveni azaltarak da amacına ulaşmasına çok az kaldı.
onu muhattap alanların allah belasını versin. denebilendir.*
99'daki ifadesini hatırlatır...

"...sorgumun bittiği şu anda avrupa'nın beni istemediğini ancak beni türkiye'ye karşı kullanmak istediğini ve kullandığını belirtmek istiyorum. türkiye son yıllardaki ekonomik atılımlarıyla ve hatta bize karşı yürüttüğü mücadelesiyle kalkınma potansiyeli olan bir ülke olduğunu göstermiştir. avrupa beni türkiye'ye karşı kullanırken, türkiye'yle beni karşı karşıya getirirken, türkiye'nin de önünü kesmeyi hedeflemiştir. insan haklarından çok sık bahseden avrupa, beni kullanmak suretiyle çok kan dökülmesine sebep olmuş ve sonuçta insan haklarını işletmeyerek ikiyüzlü olduğunu göstermiştir. bu yüzden avrupa'yı kınıyorum..."

e ne demişler? dualar kabûl edilince yatır unutulur!
kimlerin kuklası olduğuna işaret etmesidir.
yoksa siz hala "benim annem de türk, fırsat verilsin memlekete hizmet edeyim" diye yalvaran bir zavallı mı tehdit ediyor sanıyorsunuz bölgesel bir gücü?
şu an için gayet normal bir durum... mevcut iktidarsızlığa belkim ilaç olur ... umut dünyası işte:)(:
(bkz: bir değil bin değil).
hükümetin bu duruma izin vermesi anlamına gelmektedir.
(bkz: hoşt hoşt)
havlar havlar susarda. onu havlatanların hali nicedir onu konuşmak lazım.
insan denilen varlığın yüz karası bir kişinin eylemi. 'beni muhatap alın yoksa ortalığı kan götürür' anlamında tavır takınmıştır ve sonunda her yere kan sıçramıştır.

ama ben o soyu bellisiz adamı imralıdan örgüt yönetmesine izin veren bir devletin...
onu tehtid edecek konuma getirenlerin utanması gereken olaydır.
eşeğin anırması, köpeğin havlaması ve vuvuzelanın zortlaması ile aynı değerdedir.
her hafta avukatları ile görüşmesine itinayla izin veren akp nin gurur duyması gereken tehdittir.
kafayı yeme belirtileridir. malum uzun zaman oldu. yakında ben mesihim der çıkar bu inanmayalım arkadaşlar.
onunla muhattap olanları. onu orada asmayıp besleyenleri allah kahhar ismi ile lanetlesin.