bugün

biz güneydoğu'daki kürt halkımızı temsil ediyoruz, pkk ile yollarımız ayrıdır diyen selahattin demirtaş'ın basın mensupları önünde terörist başı piçin türkiye'ye verdiği ayardır. gerçekten de pkk ile yolları ayrıdır kesin yani galiba herhalde.

öncelikle kendisi tüm türkiye toplumuna ve basın mensuplarına selam ve saygılarını iletiyor. çözüm süreci devam ediyor. hedefimiz tüm türkiyenin demokratikleşmesidir. çabalarımız da bunun içindir. bu amaç çerçevesinde 21 mart nevruzda bir çağrı yapmak için çalışmalarımı sürdürüyorum. bu çağrı çözümün askeri ve siyasi bütün ayaklarına dair doyurucu bilgiler içeriyor olacaktır. silah meselesini de bir tek can kaybetmeden çözmek istiyorum.
bunlar için yüce iradeyi temsil eden parlamentonun ve siyasi partilerin sunacağı desteği önemli buluyorum. geri çekilmenin hızla gerçekleşmesi için ümit ediyorum ki parlamento da aynı hızla gereğini yapacaktır. süreç ilerledikçe kamuoyunu bilgilendirebilmeyi umuyorum.

yüce türk milletinin düştüğü hale bak, yazık, yazık ve yazık..
siklenmemesi gereken çağrıdır. .mına kodumun çocuğu birde utanmadan çağrı yapıyor.
artık iş işten geçmiş, ne desek boştur bu sözlerden sonra. çözüm süreci ayağına beni çıkarın, ben aslında iyi bir insanım, bakın namazda kılıyorum, hep birlikte cuma'lara bile gideriz demeye getiriyor.
insan sindiremiyor ya, sindiremiyor. bu konuşmaların sahibi şerefsiz bizim askerlerimizi şehit eden pkk lı itlerin önderi. ama pkk oldu kürt sorunu, çözüm süreci bilmem ne. ve bir çok akp li de "helal olsun be adam bu meseleyi de çözecek" diye bakıyor ya akıl alcak iş değil!
hükümetin gözyaşları içinde izlediği çağrıdır.
eee artık bu kadar konuşa bildiklerine göre hükümetin rengi belli.
bazıları daha ''padişahım çok yaşa'' demeye devam etsin!
amk çocuğunun çağrısıdır. kimse siklememelidir. oralardan ürüsün dursun şerefsiz adam. bi asmadılar şimdiye leşi bile kaybolmuştu pezevengin başımıza bela oldu.
apo piçinin *öt isteyeceği çağrıdır. çağrısında istediği mötü vermesi gereken de malumdur.
güncel Önemli Başlıklar