bugün

avukatları aracılığı ile birilerine gönderdiği mesajdır.

"Burası her gün işkenceden daha beter. Üst solunum yollarında bir sıkışma, tıkanma var, zorlanıyorum. Sağlığım da bu şekilde ele alınmalıdır. Burası işkenceden beterdir. Ne yapacakları da belli değildir. Bu dayanılmaz sağlık sorunlarına rağmen kendimi zorlayarak, gözlerimdeki bu yanmaya rağmen, beynimi patlatarak bu yol haritasını yetiştirdim ve savunmanın 'Ortadoğu Kültürünü Demokratikleştirmek' kısmını da bitirdim"

ilk öncelikle, "daha beter ol, çektirdiğin acılar burnundan fitil fitil gelsin" iyi niyetlerimi ileterek söze başlıyorum.

ey vijdanı kararmış, ey paraya satılmış, ey gözünü kan bürümüş insan donlu varlık! sen şimdi ay kıçım ağrıyo, ay şuram akıyo derken, en değerli varlıklarını kara toprağa vermiş anaları hiç düşündün mü? sen ve senin gibi kan üzerinden siyaset yapanlar, çocuklarına evinin karşısında askerllik yaptıranlar bilirler mi evlat acısını? şimdi kapana sıkışmış fare gibi inliyorsun, mevcut iktidarın zaaflarından yararlanıp türlü dansözlüklere bürünüyorsun. ama unutma şunu ey gafil! bir gün özgür olsan da, o şehit ruhları seni rahat bırakmayacak. nereye gidersen git, o kışın soğuğunda katlettiğin fidanlar gelecek uykularına. sen ölmeyi bile haketmeyen, bir tanım bile yapamadığım, hakkında yazdığım yazıya bile acıdığım insan adlı varlıksın.
(bkz: bir ölünün çığlıkları)
ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını, götünden anlayan bir ülkeyi, tüm dünyaya tanıtan bir onursuzun, duygu sömürüsü.
samimi olmayan duyguların adamından samimiyetsiz sıçışlar.
bi dakka lan ? yol haritası falan deyü bu herif ?
daha düne kadar "asarız, keseriz, ibneyi" derken cumhurbaşkanından tut başbakanına kadar herkesi elinde oynatan ibnedir. ulan amerika kadar olamadık be. adamlar pat diye nasıl astı saddam ı, biz elimizle terörist besliyoruz neredeyse.
(bkz: kinimizin şiddetiyle gebereceksin)
memleketine hoşgeldiği zamanda 'pişmanım, bu ülkeye hizmet etmeye hazırım' gibi adi ve köpekleşebilen söylemlerde bulunmuştur bu kansız, göt korkusundan en büyük türk milliyetçisi benim, zaten lisedeyken de ocağa takılırım demediği kalmıştı bu oruspu çocuğunun onun için normaldir.
yemek isteyen köpekten farkı olmayan durumdur. gözlerini büyütür duygu sömürüsü yapar, yemeğini alınca mutlu olur ama elbet yine acıkır.
güya kalpli gözüken ama merhametin m sinden haberi olmayanlaran yapacağı iştir..böyle bir adama acımak demek bilmem kaç bin kişiye acımamak demektirki kalpsizliğin sözlükteki anlamadır.. (bkz: herhangi bi sözlük)
güncel Önemli Başlıklar