bugün

bebek katili apo nun bizzat başbakan erdoğan'a yazdığı mektupdur. merak edilen mektubun içeriğine ulaştık.
işte merak edilen mektupda yazanlar.

--spoiler--
sepet sepet yumurta

sakın beni unutma

unutursan küserim

mektubumu keserim

--spoiler--

evet şaşırdınız. belki de biraz güldünüz.
maksadım bölücübaşı bebek katili öcalan'ın akp ve yandaş/yalaka medya tarafından "önemli aktör" olarak pazarlanması ve sanki bir "iyilik perisi" olarak topluma lansedilmesine bir tepkidir.
günlerdir "öcalan'ın mektubu" başlığı altında belki de yüzlerce haber yapıldı. şehit yakınlarının ve gazilerimizin tepkilerini görmezden gelen, buldukları "kuklaları" ise "sürece destek yağıyor" haberleriyle pazarlayan televizyon kanalları eli kanlı katilin yazdığı mektubun içeriğini "son dakika" olarak geçtiler.
ne kadar hain, bölücü yandaşı aydın(!) varsa televizyon kanallarında defalarca açık oturum programı yaptılar ve adeta asil ve yüce türk milleti'nin beynini yıkamaya çalıştılar.
erdoğan değil miydi "öcalan'ın odasına bizzat benim talimatımla televizyon konuldu" diyen?
bölücübaşına televizyon gönderen erdoğan, kim bilir belki de bdp'den edindiği "imralı postacıları" aracılığıyla öcalan'a bir cevap mektubu da yazar...
sen bana özerklik ver bende sana padişahlık efendim.
(bkz: devlet bize bokmiyi)
şaka bir yana bu ülkenin çivisi çıktı. Nasrettin hoca demiş ya taşlar bağlı köpekler serbest diye... Aynen öyle! Askerler tutsak ama onlara sorsak " foşist katiller " , apo ise " barış güvercini " ...
(sözde) çözüm sürecine (sözde) katkı sağlaması beklenen mektuptur.

burada apo'ya gelen mektubu yazmıştım (tahminim).
(bkz: kulağı kirişte apo dan mesaj beklemek/#18815497)

şimdi apo'nun cevabını yazalım (tahminim):

"selamın aleyküm din kardeşim.
hahahah hacı şaşırdın de mi? az kaldı seni bile kandırıyordum.
mektubu sana imzalayıp boş attım. sen rüzgar nereden eserse ona göre doldurursun.

neyse bu meseleleri bırakalım da daha önemli şeyleri konuşalım.

oğlum ne pintisin yaaaa playboy tv ucuz diye onu bağlatmışsınız.
playboy gösteriyor gösteriyor vermiyor. hayır bari hustler tv olaydı.
neyse en azından bir dansöz yollayın da şenlenelim. ama kıvırmakta bazıları (anladın sen onu) kadar usta olsun.
gıdından öperim."
güncel Önemli Başlıklar