bugün

edikecek başka yolu yok. apoyu idam etmeden kimse demokrasiden bahsetmesin.
Edilmesinin gündeme dahi geleceğini düşünmüyorum.
esir olmasının her zaman daha büyük avantaj olmasi böyle birşeyin gündeme dahi gelmesi kaos yaratacagindan ve idam edilse bile yeni bir liderle eldeki liderden olmamak için esir tutulacagini düşündüğüm durum.
Ne yazık ki kimsenin ona götü yemez. Başkanlığı geçtim RTE peygamber olsa da ABD izin vermeden o çocuk katiline dokunamayız.
insan denilen bu varlıkların şahsi düşüncelerinin öncesinde apo yerine ülkeleri ait oldukkları toprak bütünlüğü sorunsalı önceliği olmalıdır . marjinal faaliyetler doğrultusunda herkes kendi refahını düşünmek yerine komşusunun açlık tokluğunu düşünmeli. bırakın apoyu fetoyu başkasın. kendinize biraz bakın!siz eğer bencil duygular içerisinde olmayıp yardımseverlik duygusunu taşıyabilseniz zaten idamada askeri saldırıyada gerek kalmaz .. bırakın her koyun kendi bacağından asılır lafını .
(bkz: yemez)

Tam tersi ülke bu kadar karışık haldeyken öksürse 3 tane prof yollanır iyileşsin diye.

Ha bu arada kanun çıkartılsa dahi geçmişe dönük işlemez. Yani aslında idam kanunu çıkartılsa dahi darbe yapanlarda bu kanuna istinaden asılamaz.
(bkz: hukukta geriye işlemezlik prensibi)

öncelikle yeni çıkan kanun eski suçu kapsamaz. cezanın değişmesi için yeniden yargılama yapılması gerekir. cezanın değişmesinin istenmesi de yeniden yargılamaya sebep olmaz. yani aponun cezası kesilmiştir ve kitabına uydurulmazsa ki sanmıyorum idam edilemez ne yazıkki.
cuntacılar gerizekalı bir girişim içinde bulunmasalardı terörist başı şerefsizi asmak aklınıza gelmeyecekti galiba.
edemezler,2-3 tane tuğgenerale işkence etmeye benzemez o işler,apo piçinin arkası kuvvetlidir,sıkar idam etmek.
idam gelene kadar eceliyle ölür ermeni dölü.
güncel Önemli Başlıklar