1. 1.
  yetkililerin a,b,c,d,e planı var mı bilinmez ama -ki kesin yok, duruma göre bakariz demişlerdir- yine de merak edilen sorun.

  abd'nin ladin'e yaptığı gibi denize atmak çok mantıklı. bunun için şimdiden aileye söylenmesi lazım ki sonra azmasınlar.

  türkiye'de bi yere gömülürse pkk'nın büyük bi sembolü olur. bin tane pkk'lı nöbet tutar, komandolar aylar sonra anca girer.

  yurtdışına, mesela barzani'nin kontrolündeki yerlere gömülse zaman içinde iki taraf baya baya savaşırlar, bura benim, hayır lan benim, diyerekten. bu da iyi bişey aslında.

  bunların hazırlığı, planı şimdiden yapılmazsa ciddi ciddi büyük bi sorun olcak ölüsüne tükürdüğüm.

  Edit; çözüm sürecinde ölseydi ak saray'a gömerlerdi.
  5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 2. 2.
  buda soru mu tabi ki versinler domuzlara parçalasın iti ama domuzlara yazık olur ya zehirlenirler falan iyi olmaz yani onlar için.
  5 ... kale3112
 3. 3.
  Bence yakarlar herhalde. Onun gibi katillere mezar bile çok fazla. Yaksınlar cesedini karışsın havaya ölüm kokulu dumanlar.
  3 ... efendi hitler
 4. 4.
  Hallederiz yolla gelsin. Olum biz Türküz.
  1 ... gentile
 5. 5.
  (bkz: LEŞ)
  2 ... gokcenkiz
 6. 6.
  Otobana atalım.
  1 ... flat head
 7. 7.
  verin kemalistlere gözü gibi bakarlar.
  2 -3 ... dendrobatidae
 8. 8.
  yüce devletimiz onun elinden yazılmış gibi bir vasiyet yayınlar, o vasiyete göre apo haini inancím gereği yakılmak istiyorum der falan yakar geçeriz, türkeyenin devlet aklı artık kadim osmanlıdaki gibi düzgün işlemekte elhamdulillah...
  ... turcoman
 9. 9.
  Amed meydanına gömülmeli.
  ... 25 eylul 2017