1. 1.
    Aldığım duyumlara göre rekabet içinde olan iki sözlük yazarı. Ben başlığı açan olarak çekimser kalıp vs yi seçiyorum.
    1 -1 ... yamuk nickli yazar
  2. 2.
    Cevap veriyorum. Vs Alır.

Aphroditee'ye azıcık kıl olduğumdan kıl payı ve tereyağından kıl çeker gibi deniz sacli kiz alır.
    3 ... serpil silahliperi
  3. 3.
    O değil de Nicklere bak.

Birisi indie mitoloji, diğeri ikinci yeni tumblr.
    8 ... lord marcus amoralist primses
  4. 4.
    Sözlük beylerinin her zaman yaptığı gibi yine saçma bir versus olmuş. Bu bir tarz meselesi.

Sert tarzı sevip evire çevire döğülmek isteyenler afroditti dedi bile.

Kel sevmeyenler ise oylarını saçlı kızdan yana kullandilar.

Gökten üç kaos düştü, biri bana, öbürü size, diğeri ise sözlük mikserlerine.
    4 ... moon tripper
  5. 5.
    Uludag sozluk: klon sozluk olup. Bilgi vw tecrubelerinizin format esliginde paylasildigi platform.

Ringte insan kapistirmak vs yapmak istiyorsaniz gidin fight box a. Iki yazari da en eski halleriyle tanirim. Vs atanlar daha sozlukten haberiniz yokken bu insanlain 5000 entryisi vardi amk.
    5 -4 ... ruut altmis alti
  6. 6.
    O aradaki vs. Benim.
    Ben ikisini de döverim.
    Kızlar yamacıma gelin.

Not: entryim de şiir gibi kafiyeli olmuş yeni fark ettim.
    Şair ruhluyum işte allah vergisi.
    ... hayta38
  7. 7.
    bilge meriç gelmiş.

-e bir aydınlanmamız, silkelenip kendimize gelmemiz şarttı tabi. iyi oldu bunları söylediğin.

en esaslı, en herkesi tanıyan, en uluların ulusu köklü yazar sensin sonuçta. saygı duyarız.

hadi siktir git şimdi, işimiz var eğleme bizi.
    5 -2 ... lucius vorenuss
  8. 8.
    En eski halleriyle tanıyanlara şaşırmadığım versussal. Normal tabi alışkınız böyle durumlara.
    2 ... yamuk nickli yazar
  9. 9.
    kutsal meme olmadan ortaya atılan tüm kapışmalar gibi içi boş olacak bir kapışmadır.

ulumemeti birliği üyeleri adına kormemeral tuiran bildirdi *
    1 ... tuiran kouma
  10. 10.
    çok zor...

neden işimi kolaylaştırmak için oraya "liliith" i eklemiyorsunuz ey genşler?

oo piti pı tııı
    yok yapamıcam, nefes aldığımı bildiğim her yerde, kendim kendimi seçer. ben kendimi avuçlamak istiorum meme dali bey
    6 -2 ... liliith