1. 1.
    apartmanda yangın çıktığında dayak yiyerek uyandırılma sorunsalıdır.
    yer:istanbul onikiler camii(kadıköy)
    saat:gece 2 suları

efendim bendeniz bir arkadaşla istanbula gitmeye saat tam 12 de karar verdim. sonra bir otobüse bindik bursa dan hop istanbula 2.5 ta vardık. e sokakta kalamıcagımıza göre arkadaş aradık ona yatmaya gittik ama arkadaş yurttaymış o gece o yüzden uyuyamadık. yurtta gırgır şamata işte sonra sabah oldu gene uyuyamadık gündüz gündüz gez tolaş miss. efendim eve gittik artık saat oldu gece 12 ben dedim dünde uyumadım uyumak istiyorum artık. arkadaşlar tamam biz kurtlar vadisinin eski bölümlerini izleyeceğiz netten. ben uyudum. sonra bir acı hissettim. birazda bağırtı kalk lan kalk diye. 2 kişi uyanmam için bildiğin dövüyorlar beni. öyle böyle değil ama sanırsın yunanistan da yaşasın türkiye dedim. gözümü bir açtım durun vurmayın noluyor lan dedim. yangın var demesinler mi? eyvah eyvah giyineyim aşağı ineyim diyeceğim ama pantolon yok ortalarda. dedim camdan mı attınız panikle pantolonu. bizim psikopat arkadaşta sigara nerde sigara diye bağırınıyor. tam kıça çarşaf sarıp çıkacaktım ki arkadaş pantolonu buldu. giydim indim aşağı alt tarafı ufak bir ana hat yangını imiş. abartmıyorum cidden ufaktı işesen söner yani ama elektrikte çarpardı. önce kaba işe sonra üstüne at olurdu ama. efendim bizim alt kattaki psikopat öğrencilerden teki abi apartman yanıyor gelin demez mi itfaiyeye. tam 3 tane itfaiye geldi gece gece. sonra arkasından tek arabası. ama adamlar zil zurna sarhoş. dediler yok bişi hadi rakı ısınıyor hop gidiş o gidiş. olaylar bitti mi sanki. tabi ki hayır. o gecenin devamını sonra yazacağım farklı bir başlıkta görüşmek üzere.
    1 ... ruyaqibi