1. 1.
  apartmana girdiğimde dairede tek başıma oturmama rağmen yanan ışıklardır. üstelik merdivenlere yaklaştığım yerde, hep aynı yerde yanması da ibretliktir. ateistlerden açıklama bile beklemiyorum. şüphesiz ki bunda inananlar için bir ibret vardır.
  2 -5 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 2. 2.
  fotoselli deniyor bu ışıklara.
  3 -1 ... hotcat
 3. 3.
  (bkz: fotoselli lamba)
  1 ... plantae
 4. 4.
  hassasıyetı azaldığında ya da düşük olanlarda çıftetellı oynasan da bır türlü yanmaz dünyada senı adam yerıne koymayan bı varlık daha çıkmıştır.
  ... lord nubunagaa
 5. 5.
  sapık ışıklardır. sizi görünce yanarlar. laf atarlar. "uff memelere göte bak yawrum, hepsi senin mi" filan derler. üstünüze atlayıverirler aniden. oracıkta tecavüz edip hamile bırakırlar. doğurmak zorunda kalırsınız. vah vah.
  1 ... coremax
 6. 6.
  bazen elin kolun dolu olur, ışıklar söner, kolunu bacağını oynatırsın..

  yan ulan yannnnnnnnnn.

  bacağı sallarsın karanlıkta ama fotoselin kapsama alanına bir türlü temas edemezsin.

  aklına fotosel için apartmanda toplanan para gelir.

  söversin..
  7 ... katmerli hedonist
 7. 7.
  askeri müze ve kültür sitesinin tüm vitrinlerinde bunlardan bulunmakta,sensörlü lambalardan yani. askerliği daha basit hale getirdikleri konusunda tüm kadrolu personel olarak hemfikiriz efendim.
  ... beyaz ip yorgani
 8. 8.
  apartmanda olması gayet doğal ve yararlı olmasına rağmen, ne yazık ki kafelerin tuvaletlerinde de bu sisteme rastlamak mümkündür. Hele ki tam nişan almış durumdayken ışığın kapanması hedefi şaşırmanıza sebebiyet verebilmektedir..
  ... elysion
 9. 9.
  Android işlemcilisi çıkar yakında amk. Tanımadığı kişiye sen kimsin diye bağırır. Yalan söyleyip söylemediğini anlardı. Hırsızlar hepsini kırıp evlere girmeye çalışır android işlemcili kapılar onları karşılardı.
  ... theadamlegacy
 10. 10.
  genelde gec yanarlar ve can alici anlarda sonerler bu isiklar, cok ibneler.
  1 ... asphyxiating