bugün

rezalet gibi rezalettir. yaşadığımız apartman'nın yıllardır değişmeyen tek ismi ''yönetici sabri bey''in. sizlere daha iyi hizmet sunacağım ama elimdeki imkanlar kısıtlı. bu yüzden size ait olan dairelerin tapularını bna devredeceksiniz bende size hizmetin kralını sunacağım demesi olayıdır.

sabri bey'in bu tutumu karşısında apartman sakinler yakın zamanda oylama yapacaklar. evet oyu çıkarsa tapuları sabri bey'e vereceğiz. böylece sabri bey istediği gibi bizi sikebi... pardon yönetebilecek. hayır oyu çıkarsa şayet 3 in 1 olacak aidat toplamaya devam edecek. apartman sakinlerinin bir kısmı şimdiden hayır derken diğer kısmı neden olmasın sabri bey domal desin domalırız modunda evet demekte. bakalım sonuç ne olacak diktatör sabri bey'mi kazanacak yoksa apartman sakinlerimi. saygılarımla.
(bkz: inanama sizi sikecek)
sabri bey'in bu çıkışından sonra, apartman sakini sami bey kesinlikle olmaz diyerek ortaya atılmış lakin bir kaç gün sonra ne oldu, nasıl ikna edildiyse sabri beyden kendini taraf göstererek bakın ben vercem kurtulcam sizde verin, ben evet diyorum diyerek apartman sakinlerinin kafasını karıştırdığı rezalettir. saygılarımla.
adam vermis kurtulmus sizde kurtulun ahah.