1. 1.
  insana hayatı zindan eden, resmi olarak hiçbir vafı olmasa da arkabahçedeki çöpleri toplamayı, apartmanın önünde muhabbet eden gençleri azarlamayı görev addeden kişi. tribal enfeksiyonun son kurbanı..

  hani toplantıda felam "al abi yönetici sen ol! sana yakışır bak ha! ağır adamsın zati" diyip görev verseler içim yanmayacak. ki vermek istedikleri zaman da, ikginç bi şekilde, reddeder teklifi.. hal böyleyken ne diye yönetici tribine girersin, kendine görev sahaları çizersin amına koyyim? kendini düşünmüyorsan, zırt pırt çöp toplamaya çağırdığın körpe bebelerini düşün bre insafsız..

  bu adamların da kendi çaplarında karizmaları var ahali içerisinde. az biraz sevilen, sempati duyulan tipler.. elllerinde içi bitmiş meybuz poşetleriyle, patlamış plastik toplarla gezmelerine gönlün nasıl razı oluyor? madem her boku çocuklarına yaptırmaya and içmişsin, apartman yöneticisi ne diye var o zaman?

  çocukluğumun ve gençliğimin en güzel yılları, apartmandaki tadilatlarla uğraşan ustalara yardım ederek, çöp toplayıp, uyarı yazıları asarak geçti lan.. yıprandım. daha 22 yaşında erol köseninki gibi oldu saçlarım.. var mı yok mu belli değil anasını satiim..

  velhasıl; zordur böyle babanın evladı olmak. sabır ister, irade ister..
  2 -1 ... jadeh
 2. 2.
  insana sinir halleri yaratan baba. Sanki abd başkanı sanırsın.
  ... aydin oglu
 3. 3.
  Kendini ceo zanneden baba. Apartman yöneticiliğiyle ilgili bütün kanunları okudu adam resmen.
  1 ... yapacakbiseyyok
 4. 4.
  ne desen de babadır, istediğini yapar.

  patron her zaman haklı olmayabilir ama patron her zaman patrondur.
  ... liamsamiyen
 5. 5.
  "Onlar cok onemli o evrakları kaybetmeyin iyi bir yere koyun."

  Binayla ilgili tutanak felan tutuyordu. Sanki otel yonetiyoruz.
  ... anomalisa