1. 1.
  insanlardan bunalınca sığındığım yuvamın kimliği belirsiz cisimlerce saldırı altına alınması rezaletidir. Apartman dairesinde yaşıyorum. Bahsi geçen yaratığın dışkısıyla yüz yüze gelince en ufak bir iğrenme bile olmadı. Sanki her gün olan bir şeymiş gibi elime 2 kat poşeti geçirdim, elimi tuvalet kağıtlarıyla sardım ve siyahımsı cıvık atığı poşetin içine koydum, fakat o kıvama dokunduğum anda midemde ki her şey milisaniye içerisinde boğazıma geldi. Kötü bir tecrübeydi benim için.

  #insanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa, bazıları sıça sıça
  Bu bir flört teklifi miydi yoksa? izmir'de kızlar teklif ediyormuş" dediklerinde insan daha başka şeyler bekliyordu. Ben nereden bileyim kapımın önüne sıçılacağını. atığın, minnak bir bok olduğundan yapan kişinin insan canlısı bir dişi olduğunu tahmin etmekteyim. Ayrıca kapımın tam önüne yapmaya çalışırken vücudunu kapıma sürterek kokusunu bırakmaya çalışmış ki aradığımda ben onu bulayım diye. Gelip konuşsaydın da belki kabul ederdim ama yeni yeni icatlar çıkarıyorsunuz!

  #şişli etfal'de ki teyze ile başlayan süreç
  bu sefer ki farklı, bu, böbreklerine kadar bokla dolan bir insanın kuytu bir köşeye sığınıp ciğerlerini kıçından çıkarana kadar sıçması gibi değil. Dediğim gibi dışkının kapının direkt dibinde olması Mart ayında beni çiftleşmeye çağıran bir dişi olduğu yönünde ki iddialarımı güçlendiriyor.

  #yapan kişi her kimse bir süredir sağlıksız olduğu çıkarımı güçleniyor.
  dışkıyı yapan şahsın dışkısının siyah ve kıvamının cıvık olması, kişinin uzun bir süredir su tüketmediğini ve ciğerlerine kadar bok bulaştığı yönünde analizimi desteklemektedir.

  #ilk gördüğümde ne olduğunu anlamadım bile
  ama bu dışkının bir hayvan (kedi, köpek) tarafından yapıldığına şiddetle karşı çıkıyorum. Bunu kesinlikle bir insan dişisi yaptı ve niyeti tuvaletini yapmak değildi.

  #sözlükte onlarca sıçma başlığı okudum
  isim vermeyim, burada ki yazarların çalıştığı mağazalara çok defa sıçmış veya işemiş insanlar. demek ki millet baya baya yapıyor abi ya. okuyunca bizim başımıza gelmez dedik ama insanın beklemediği başına geliyor.
  ... amurlak bonapart