bugün

akıllara takılan sorudur.

bence olmaz.
anıtkabir falan hikaye. cehape dönemleri geride kaldı.
halk reis'in izinde.
Aga 2 ağaç yüzünden neler oldu. Anıtkabir fln uic karıştırmayın. gotunuzden sirigayla kan çekerler söyliyim. otobüs otobüs akarlar ankaraya.
anıtkabire niyet edilirken aksaray yıkılır.
Anıtkabirdeki heykeller var ya..

Bu başlığı hangi gerzek ekşiden araklıyacak diyodum.
Mitin hedefleri arasında olduğu söyleniyor ben demiyorum konu komşu diyor.
AstraL yolculukta misin bebeğim?
Böyle birşeyin ihtimali bile yok da hani.
tarihi bir eser neden yıkılsın saçma bir fikirdir gerçek olması da mümkün değildir.
Bizim uzunun bu denli riskli bir
Girisimde bulunacağıni dusunmuyorum.
Bir sorudur.
Anıtkabir'i yıkamazlar ama yok edebilirler. Nasıl mı? Anıtkabir çevresinde ki araziler imar'a açılır ve yüksek yüksek avm, gökdelen dikerler. Kaptın olayı?
bu sefer milliyetçiler de ayaklanır, ülke iç savaşa kadar gider ve sonunda tsk duruma el koyar darbe olur. bu kadar basit önceden ne olacağı belli bir senaryoyu açmak bile çok saçma.
Eminim ki tepki gösterecek olan ak partililer de olur. O yüzden değil yıkmak, taşını değiştirmeye bile yürekleri yetmez.
görsel
Gerçeklemesi ihtimalinde sokağa ülkücüler döküleceğinden apo posteri açan, toma deviren, polis taşlayan, kızılbayraklı soysuzlardan göremezsiniz. Ülkücü hareket atasına sahip çıkacaktır.
edit: yazım
Çay toplamak yerine görevini yapan yargı mensupları iş başına geldiğinde cevabını sorgu odasında vereceğin sorudur.
olmaz.

"ikinci gezi olur mu?" demek, o zaman olacakları gezi ile karşılaştırmak anlamına gelir ki pek manasız bir karşılaştırmadır.

olacakları söyleyeyim: daha akşam olmadan ortada ne hükümet kalır, ne sucukçu muhasebecisi, ne de yobaz. şuna buna güldüğünü söyleyen it ise dükkanına atatürk resimli türk bayrağı asar boklu götünü kurtarmak için.
Asla ikinci bir gezi olmaz. Aktif direniş başlar,sorumluları altında kalır.
kimisine göre iç savaş çıkar.

fakat bu görüş yanlıştır. kefenle gezen göt kıllarından birini bulamazsın meydanda. gezide arkalarında o kadar polis varken bile çıkamadılar alanlara.

iç savaş çıkabilmesi için savaşmaya gönüllü en azından iki taraf olmalıdır.
gezi, kaynamakta olan suyun köpüğü kalır. bunu yaptıklarına yapacaklarına pişman olurlar eminim. zira o zaman gezide kımıldamamış olanların bile öfkelerinin kusmasına sebep olacaklardır.
sonun başlangıcını biraz geçe diye bir zaman dilimi doğmuş olur böylece. tanrının gazabı üzerinize olsun pis hainler.
Gezi zamanları kılını kıpırdatmayan ben, olası bir böyle durumda dedemin tüfeği ile çankaya'yı basarım. net.
şefleriniz adamın mezarına bile katlanamıyo di mi?...

artık onları nası ziktiyse?...
Bu eylemi gerçekleştirenlerin mına koyarız haberiniz olsun. Gezi olaylarındaki teröristler de olmaz, yapanlar sadece gerçek türkler olur.
Anitkabir i niye yikalim be zaten biz yaptik cehape zihniyetine kalsa halen yapim asamasindaydi. Gezizekalilarin sorduğu soru.
Gezi mi? Haha geziyi mum yakıpta ararsınız? Göt korkusuna denemeye bile kalkamazsınız. Soyunuz sopunuz gömülür o saraya.
Yıkmaya kalkanın götüne bile sokarlar o kolonları.
Gezi olmaz, ikinci kurtuluş savaşı olur.
Götü yiyen denesin. Daha ölmedik.
güncel Önemli Başlıklar