bugün

"Anitkabiri yikacagiz" diye provokatif twit atan Furkan Elbir de gozaltina alindi.

maalesef... esas provokatörler ise hala elini kolunu sallayarak geziyor.
sen ben bizim oğlan mantığı ile milletin şişkinliğini almak için yapıldığı muhtemel girişim.
bu çocuk provokatör ise -ki bana göre öyle- peki sokaktaki esas provokatörler neden gözaltına alınmıyor ?

gözaltını geç, tutuklama gerektirecek suçlara karışıyor çoğu.

eylem diye vatandaşın huzurunu kaçırıyor, bozgunculuk yapıyor.

eyleminiz batsın.
(bkz: aramaya inanmamak)
inebolu akp gençlik kolları başkanı ferhat küpoğlu'nun sözüdür. aynı arkadaş cumartesi gecesi elinde sopayla izmir'de eylemci kovalamıştır. onun da gözaltına ve hatta cezaevine alınması gereklidir.
denenmesi imkansiz olan eylem.lakin illa bisey yapmak istiyorsaniz bir temizlik sirketiyle anlasip atamizin anitkabirinin merdivenlerinden silmeye baslayabilirsiniz veya elinize bez alip silebilirsiniz bundan otesini yapabilmeniz imkansiz .
akp gençlik kolları başkanının twitter dan yazdığı cümle.

eksileyen ibneler, hoşunuza gitmedi mi ? provakasyon yapıyorum dimi, bu lafı edecek götü bulan akp tabanı, bu laftan korkmayacakta. bugün gerizekalının teki bu lafı edebiliyorsa, akp yüzündendir.
"anıtkabir'i yıkarız" demiştir. kötü bir niyeti yoktur. temizlemek babında söylemiştir...
keşke bir denemeye kalksalar da uyuyan türk gençliğini uyandırsalar.
tipik refah partisi kafasıdır gelinde bir sikelim sizi aslanlı yolda amına koduklarım ya!
tek taşına zarar gelse affedileceğini sanmam hemde hiç!
iddialı bir söylem. demokrasi ve ifade özgürlüğü var diye bu hakların bokunu çıkarmanın da gereği yoktur. ağzı olan konuşuyor.
yahu her resmi bayramda karşı olduğunuz halde çiniden gelmese bile anıtkabir'e gidiyorsunuz ya. içimin yağları eriyor. hadi diğeri son zamnlarda iyice saldı, bahane bile üretmiyor.

iktidardan bir şekilde gideceksiniz, yıkmaya fırsatınız olmayacak. hail da sizin sandığınız kadar radikal dinci ışid / el kaide zihniyetinde değil. çıkarıcıdır ama dinci vs değildir.

büyük şehirler elinizden nasıl gitti ise iktidar da böyle gidecek elinizden. sefanızı sürün, gününüz sayılı.
(bkz: seni sikerim çocuk)
Dikkat et başına yıkılmasın.
Yıkayacağızdır o. Yıkmaya cesaret edecek yiğit daha anasının amından çıkmadı.
Onun için mangal gibi yürek kazan gibi g.t lazım.
Onun için mangal gibi yürek kazan gibi g.t lazım.
güncel Önemli Başlıklar