bugün

şevket uğurluer naminda piyanist ve sunucunun sundugu, eskiden trt-2'de yayinlanan simdilerde ise çarsamba günü tv-8'de yayinlanan fevkalade kaliteli programdir. sevket ugurluer konuklari ile piyano calar, bazende kendisi söyler. insanin müzik zevkine katkida bulunan ve küflü zamanlardan kalma parcalari olsun, kaliteli ama populer olmayan grub ve yorumcularla müzik ziyafetini tadacağiniz bir programdir.
sakin kafayla müzik budur olm herşey duvara kafa atmak ( bir metalci olarak söylüyorum) değildir mesaj kaygılı süper program. korkut koray baba'da davulda. şevket abi zaten aşmış, saksafonda melih diye kaliteli bir abimiz var. basçıyı da söyleyin tam olsun ayıp olmasın babaya. reca ederim.
elde kağıt kalemle dinlenesi müzik programı. kontrabasda da Yücel Yıldız bulunmaktadır.
'bu amcalar çalsın, gece gündüz dinlerim aga' dedirten (dedirten de yazdım ya, kötü oldu) güzide program. o nasıl bi huzurdur babacım... yalnız, şu dikkatimi çekti ki, şevket uğurluer acayip disiplinli biri. konuğuna bi soru soruyor mesela. konuk cevabı uzatırsa veya geyiğe giriş yaparsa direkman kesiyor lafını!

nat rispansıbıl nat nat, nat rispansıbıl nat nat, nat nat nat çokonat...
Fırsat buldukça sonuna kadar takip ettiğim programdır. rast geldikçe izliyordum ve her seyrettiğimde ayrı bir keyif, o salon müizğinin, lounge kültürün zevkini bir daha yaşıyordum, o yüzden bugün tam saatini öğrenmem iyi oldu. Geç bir vakitte yayınlanıyor ama olsun, o zaman dilimi bence programın tarzıyla da son derece örtüşüyor bence *

Bugün Candan Erçetin vardı, sonuna doğru yetiştim programın ama yine çok güzel bir program buldum karşımda. Milletimiz sabahın köründe kalkıp magazinsel yayınları,öğleden sonra işi gücü bırakıp 3.sayfa programlarını izleyeceğine, Çarşamba günleri uykusundan 1-2 saat fedakarlık edip bu tür yayınları takip etse hiç olmazsa kültürel dejenerasyonumuz bir nebze şifa bulurdur.
gelen konuklar için " ulan bu kadının* sesi bu kadar güzelmiydi yahu?" dedirten programdır. herkesin içersinde ne cazcılar ne blues'cular saklıymış da haberimiz yokmuş.
süper keyifli şarkılar çalan, insanın ruhunu dinlendiren süper busblues program.