bugün

rolling stones parçası. harika parçadır. kayıp aranıyor gibi..

sözleri de şu şekilde gelişmektedir;

She confessed her love to me
Then she vanished on the breeze
Trying to hold on to that was just impossible
She was more than beautiful
Closer to etherial
With a kind of down to earth flavor
Close my eyes
It's three in the afternoon
Then I realize
That she's really gone for good
Anybody seen my baby
Anybody seen her around
Love has gone and made me blind
I've looked but I just can't find
She has gotten lost in the crowd
I was flippin' magazines
In that place on Mercer Street
When I thought I spotted her
Getting on a motor bike
Looking rather lady like
Didn't she just give me a wave?
Salty tears
It's three in the afternoon
Has she disappeared
Is she really gone for good
Anybody seen my baby
Anybody seen her around
If I just close my eyes
I reach out and touch the prize
Anybody seen her around
Anybody seen my baby
Anybody seen her around
If I just close my eyes
I reach out and touch the prize
Anybody seen her around
Lost, lost and never found
I must have called her a thousand times
Sometimes I think she's just in my imagination
Lost in the crowd *
cok guzel klibi olan, olagan rolling stones parcalaina gore biraz blues'a kacan ve sarkinin ilk saniyelerinden insani icine ceken bi ritme sahip, melankolinin dibinde sarki! yuze tokat gibi carpan soru: Anybody seen my baby!!?
(#2801743) ile cok güzel giden the rollıng stones parcası.
insanı ağlatabilecek derecede güzel olan pek derin manalar içeren şahane şarkı.
klibindeki kısacık saçlı, taş hatun angelina jolie'den başkası değildir.

not: hiç mi biriniz bilmiyorsunuz? lan o kadar da "yalarım" tarzı giri yazarsınız angelina'nın başlığının altına.
klip başlangıcında grup üyelerinden biri, sahnede derdini anlatır.umutsuz, umarsız..
"...i have faith.but i'm beginning to lose faith.cause i just can't find my baby.beautiful girls; anybody seen my baby?"

klibinde angelina jolie, 'gia'da kazıttığı saçlarıyla ve klip boyunca eda, afra tafrasıyla klibin soğuk, ulaşılmaz havasına değer katmış, bütünleşmiştir.hele bir jolie'nin sahneyi terkederken soliste attığı ters bir bakış vardır ki adamı dumur eder, felç eder.jagger kalkar yerinden koşar peşinden ama nafile.

i must have called her a thousand times
sometimes i think she's just in my imagination
lost in the crowd ..
‘’ona tutunmaya çalışmak imkansızdı. güzelden de öteydi. birisi benim bebeğimi gördü mü? onu buralarda gören var mı? aşk gitti ve beni kör etti. baktım ama bulamadım. kalabalıkta kayboldu. bebeğimi kimse gördü mü? onu buralarda gören var mı? eğer gözlerimi kapatırsam, o hediyeye ulaşacak ve dokunabileceğim. kaybettim, kaybettim bir daha asla bulamayacağım. belki de yüzbinlerce kez seslenmeliydim.’’ the rolling stones un harikulade şarkısıdır.
klibinde angelina jolie'nin oynadığı farklı bir büyüsü olan, çohoş bir rolling stones parçasıdır.
yabancı şarkı dinlemeyen bir bünyeyi bile* kendisine hayran bıraktıran bir şarkıdır.
mükemmel bir rolling stones şarkısı. özellikle nakaratı insanı başka yerlere götürmeye yetiyor.
insanı hayallere sürükleyebilecek bir şarkı.

mesela ben kendimi motorumun üstünde dağ tepe demeden gezerken hayal ediyorum. insanların yüzüne bakıyorum ta gözlerinin içine. güne bakan tarlalarıyla sarılı yollardan ilerliyorum. bazen sıkı bir yağmur yağıyor. gece durduğumda bir evsizle birlikte tenekede yanan ateşte elimi ısıtmaya çalışıyorum. güneş bazen umut saçarcasına parlıyor. bazen bulutlar var ama umut sönmüyor.
hepsi cevap alabilmek için:

bebeğimi gören oldu mu, sevdiğim kadını ?
dinlemesi zevkli, enerji dolu ve çalması * kolay rolling stones parçasıdır.
güncel Önemli Başlıklar