1. 1.
    henüz kendisiyle tanışmadan nefret eden , insanın gözüne uykunun girmemesine sebep olan sevgili yazar antikaw militarist in sadece gözlem yapması için yazarların imza toplaması durumudur.

(bkz: #16924384)
    (bkz: bokunu yiyim yazma artık)
    (bkz: biz kaç kişiyiz !)
    4 -3 ... vitaminikabugunda
  2. 2.
    -komik adamlar yahu -kimileri de vitaminsiz - boktan sıçmadan bahsedebildiklerine göre '' yazmıyım da ortalık -yine yanlış yazanlara mı kalsındır'' efendim yazacağızdır!!

-yazıyoruz efendimdir!!
    5 -5 ... antikaw anarsist
  3. 3.
    -faşizme karşı omuz omuza -antikaw militarist in yanında!!!
    2 -1 ... antikaw anarsist
  4. 4.
    yazarın şu yazdığı entryden de anlaşılacağı gibi rahatsız olan yazarların imza toplamasıdır.
    Kurban olayım şu yazdığı entry i bi açıklayın ulandır. Açıklayın efendimdir , açıklayındırdır.
    3 ... vitaminikabugunda
  5. 5.
    niye yazmıyomuş efendim. ben onun kendine olan özgüvenine hastayım -dır-.

hayır diyorum.
    4 ... prima vera
  6. 6.
    yanlış politikadır. "antikaw militarist tarzı saçmalaca" "antikaw militarist tarzı şiir yazmaca" "antikaw militarist in yazmaması için imza toplamak" gibi başlıklar açarak onu yıldıramazsınız. güçlendirirsiniz.

antikaw militarist sakal gibidir. kestikçe daha gür çıkar.
    1 -1 ... letis
  7. 7.
    Anlamadığımız şeye saçma diyorsunuz. Okuyamadığınız şeye laf salatası diyorsunuz. çünkü siz sadece anlamadığınız şeylerle dalga geçmeyi bilirsiniz.
    3 -5 ... iremga
  8. 8.
    yazmaması değil için değil, format dahilinde yazması için imza toplanırsa haklı olacak eylem.

dirdirdir ne arkadaş.
    1 ... kosmayan adam
  9. 9.
    yaz panpa

(bkz: bilmisfenci)

yeteneksiz bir kişinin gitmesi için imza toplamaktır.
    1 ... bilmisfenci
  10. 10.
    -deniz ne güzel vapurlar falan-dır *
    -3 ... antikaw anarsist