bugün

zaten akli dengesi yerinde değildi. Bırakın, birazdan geçer.
kusura bakmasın ama bu ülkücü bozntularının berkin elvanla derdini anlamayadım da ben berkin elvan için gözyaşlarını dökebilmişken yazık efendim.
-bir yazardır.
asıl kimi ülkücü bozuntulaırnın, ülkücü mafya artıklarının aklı başında değilmiş - onu anlamış yazardır.
psikolojik olarak rahatsız diyorum. Hala ülkücülerin berkin elvan ile bir derdi olduğunu zannediyor. Berkin elvan kim ki bizim onunla bir derdimiz olsun.
ülkücülerin solcular gibi katil olmadığından haberi olmayan yazar.
güldürmüştür.

yazık oldu, iyi bir ateyizdi. * *
o zaman sizene berkin elvanları hergün anmak hakkımızdır anacağız o zman kimse de engel olamaycaktır - sizi kimlerin kulanıp -kulanmadığı belli mi lan ülkücü bozuntular! siz kimsiniz kime ''terörist'' diyorsunuz!
-sağlığınız yerinde değil, bir yazardır.
asıl kimi bozuntulara kendisi gülen yazardır. kimilerinin berkin elvanların katillerinin yanında olduğunu görmüş yazardır.
Ayy cnm silkelm geçr .s
Bir suser.
işte zaten bizim sorunumuz sizinle, o çocukla değil.
bu vatan için şehit olmuş, kanını akıtmış, canını ortaya koymuş vatan evlatlarına alternatif gösterir gibi, tek başarısı kaza kurşunu ile ölmek olan birini puta tapar gibi her gün "anmanız" sorun.
kaza kurşunu ile ölenleri hep anacağız efendim.
biz de anmayacağız.
ama hiç bir ülkücü de çıkıp berkin elvan şöyleydi böyleydi diye ortalıkta gezmez. Bize yakışmaz. Gelip bize çatacağına git AKP'lilere çat.
asıl terörist devlettir, devlet terörü ile öldürülmüş olanları saygıyla anan yazardır. berkin elvanlara attığınız iftira tutmaz!
güncel Önemli Başlıklar