bugün

görsel
daha fazla eksilemeyin. adm ağlyo tmm mı.s
(bkz: gözleri kilise şeklinde burkuk surat)

beni sevdiyini, içten içe "hoff yhaa bayılıyorum şu iyesta ya, keşke akepeli olmasaydı. bir an bile düşünmez anında verirdim" şeklinde düşündüyünü biliyorum.

hatta eminim. davranışları, entrylerimi okurkene saçlarıyla oynaması, hayran hayran profilimde gezinmesi, feysten istek yollaması, özelliklene arabalı fotolarımı kaydedip telefon ekranına koyması bunun ispatı.

bebeyim... gel senin için bir günlüyüne akepelilikten istifade edeyim de gönlün olsun! giy kırmızı tanganı, üzerine beyaz südyenini gel, karşılıklı şarap içip cehebenin ne kadanda ışıklı bir parti olduğundan bahsedelim.

sabaha kadar ilhan irem dinleyip akabisinde yastık savaşı yapalım! tamam, biliyorum farkındayım nik altı başlğının ilk entrysinde "sığır" iması yabtım ama bişmanım!

sürekli olaraktan sözlükten silinip silinip geldiyim içinde düzeltme imkanım yok, üzgünüm! gel en azından seni düzelteyim! akpli erkeklerin nasılda ak görmüş, al mıydı yoksa! neyse, boğaya döndüyünü göstereyim.

efenim, hee pardon! akepe yok, akepe yok! evet.
Uluya neşe katan, yazdığı okunur can suyu damarlarından biridir.
(bkz: var olsun)
ağzı bozuk köylü kızı. yalan yok fena fiziği var.
(bkz: #42443763)

istedigim olmayınca kadınlarla kavga edermişmişim, çirkinleşirmişmişim.

Hangi kadınlar?

7 senedir kac tane örnek vericeksin?ifşa oluyormuşum. Haltlar karıştırıyormuşum. Sen ne g.t yalayıcısı bir insansın arkadaş?

Ups gibi bir yazarin sözde gülünç 'ifşa'sını baz alıp beni bitirmeye ugrasiyorsun.

Şu kelin sözlük kızlarınca parmakla örnek gösterilmesine yıllardır uyuz oluyorsun. Öfkeleniyorsun ve fırsatını da buldun mu iftira atmaktan geri durmuyorsun.

Senin gibi özelden özele gidip dilencilik yapmiyorum ben.

Ups pups haricinde bir tane kiz desin ki bu adam bana yürümüştü.. yok.

Yürümekse mesele yurunecek o kadar insan varken neden upsa yüruyeyim.

Upstan bir beklenti icine girecek kadar aciz olmaz herhalde kafasi birazcik olsun calisan biri.

Hem kızın sevgilisi var. Olmasa da isim olmaz ya. Ben kendimme ne partner ariyorum ne sevgili. O sizin işiniz.
oo hadi bakalım,

kaoss var kaos!

alıyorum kahvemi.
takma diş kullandığı iddia edilen yazar. o değilde her girisinde küfür ediyor arkadaşım sinirlerine hakim ol olamıyorsan yazarlığı bırak zaten bi yazında yok 7 / 24 chp yi yalıyorsun.

al kankalarını gör istedim görsel
Biri şarapçıya sövüyorsa kesin haklıdır. Okumaya gerek yok.
Kavga var oley.
görsel
ifşa diyorsun da onun Arka planı öyle mi ne biliyorsun? Ne niyetle yazılmış bilmiyorsun etmiyorsun.

ifşa ifsşa ifşa diye ötüyorsun.

Öyle bir yaziyi insanın ciddi niyetle ups pups'a yazması için akıldan noksan olması gerekir. Kız bir kere duygusallıktan hoşlanmiyor diye öyle duygusal erkek ifadeleri kullanmıştım. Yazinın öncesinde çok daha gülünç ifadeler vardı okuyabilme şansınız olsa gülmekten belki de altınıza işerdiniz. Eminim ups pups da çok gülmüştür. Ben güldürmek için yazmıştım o ifşa sandığınız yazıyı ona. Her neyse.

Ha neden sözlük genelinde kızla uğraştın dersen. Ben kızla ugrastigima inanmiyorum hala. Sadece gülmek ve güldürebilmek için ups pups u hedef almistim kendime.

Kızın imaji memelerini paylastiginda zedelenmedi de ben ups pupsun babası olan kişi adına üzgünüm yok kocası olacak adam gibi başlıklarda yazdım eğlendim diye mi kıza saldırmış oluyorum. Hep eğlencesindeydim işin.

Ama işin eglencesinde oldugunu iddia eden bir başka arkadaşımız yani ups bobs benim eğlencemi rahatsiz edici buldu kaldiramadi ve ifşa diye önünüze sadece güldürme niyetiyle yazılmış akıllara ziyan sözde bir aşk, itiraf mektubunu samimi duygularla yazılmış bir mektupmuş gibi ortaya attı.

Sana da bayram doğdu.
Sözlükte yürümediği kız kaldıysa eğer bilmek istediğim bir yazarto.

Öyle sinsi, öyle tehlikeli, öyle yalancı, öyle şaklaban bir herif ki ben daha eşi emsaline sözlükte rastlamadım.

Rakıcı kankasi vardı bir de bunun tam bir gerizekalıydı kadın. Hep benim kızlara yürüdüğüme inanıyordu. Galiba sozlük Kızlarıyla beraber olduğuma inanıyorlardı. Her neyse.

Bi ara buna çok yüklenmişlerdi ulan dedim aramda hiç iyi değildi bu herifle ama yine de bu kadar gömmesinler dedim. üzüldüm. Linç karşıtı bir insan olarak dağılın ulen akbabalık yapmayın dedim. Bir ton hakaret işittim.

Kim için, bunun için. Ah kalbim temiz benim işte.

Adam geçen geldi bana demedigini bırakmadı gene. Tüh sana.
Tabi lan manyak mısındır.
görsel
severiz kendisini.

sabahtan akşama kadar tazyikli su ve araç cilası içinde cebelleşen boş beleş insanlara kulak asmasın. yazadursun...
Bırakın şu ayyaşı.adam ayık kafayla yazmıyorki?
sözlüğün imamoğlu’su. Eksik olmuyor sol frameden. Üstelik rahatsız ettikleri kesim de aynı.

Bi dk imamoğlu değil ince daha uygun sanki.*

Nicki de çalıntıdır efendim, benim fikrim.

iyi yazmaları devam etsinnn. Bol kudurtmalar.
Bana saldırmak için her türlü fırsatı kollasa da, çamurlar atsa da ben onu mesih isa gibi selamlıyor ve yeni yılının ve ömrünün geri kalanının (şu sözlükteki tüm herkes için dilediğim gibi) güzellikler içinde geçmesini temenni ediyorum. Rabbimden diliyorum.
takma dişlerini nasıl kullandığını merak ettiğim yazar. o değilde diş fırçalarken yerinden çıkıyor mu onu bari söyle be olm..
görsel
şahsımı perinçek hayranı diye yaftalayan kişi.

kendisine hediyem olsun.

https://m.uludagsozluk.com/e/41038807/
Kilise kapısına gelen çomarları üzen yazar.
Meriç demişsiniz ama hatun galiba..
Eski yazar, Sevdiğim dostum. Çookk eski sözlükte gerçekten yazarak varolduğumuz günlerin hatıralarından ve arkadaşlarından birisin benim için. Her şey gönlünce, yolun açık olsun.

Yok duygusallıkta bir yere kadar söylemezsem çatlarım; haber vermeden sildiğin için kırgınım hem keşke dursaydı hesabın girmesen de, kıçına mı battı?