1. 1.
    okuduğunu anlamıyor, anlayamıyor. zira kafa gidik, layik öldüren içmekten beyninin denge merkezi olumsuz etkilenmiş. bu sebepledir ki konuya dikkatini verememe durumu baş göstermiş bünyede.

bunun kanıtı, belli bir yaştan sonra cinsel tercihin değişmesi başlığına girdiği entry'si. başlık belli bir yaştan sonra cinsel tercihin değişebileceğini iddia ediyor.

lakin bizim çapulcu; "eskiden türbanlıları sevmezdim. uzun saçlı kızlardan etkilendirdim. artık seksi türbanlılardan hoşlanıyorum" şeklinde bir tanım yapıyor başlığa.

başlık kadınlardan hoşlanırken erkeklerden hoşlanmaya başlanılabileceğini iddia ediyor, bizim çapulcu uzun saçlı kızlardan hoşlanıyordum şimdi türbanlılardan hoşlanıyorum diyor.

uzun saçlı kadın da türbanlı değil mi?

yani aklınca türbanlı edebiyatı yapıyor, laf sokuyor kavas. bu durumda senin erkeklerden hoşlanman gerekiyor bilader. (belkide zaten öyledir, bilemem) türbanlılardan değil. evet.

(#41169202)

edit: aklınca hedef saptırıyor. "oto yıkamacı gey" falan filan. olum nasıl bu kadar zavallı olabiliyorsun lan sen?
    15 -7 ... iyesta
  2. 2.
    saçmalamayın, kendisi hiç bir zaman türbanlı edebiyatı yapmaz. hatta türban en hassas noktasıdır, kıyamaz. *
    diskoda antrikot yerken şarap içtiğimiz yazar.
    (bkz: seni çılgın)
    4 -3 ... artemistik
  3. 3.
    Bak megerse neler yapmisiz.
    Yanlis yapmisiz oto yikamaci gey beye danismadan entry girmisiz.

Bu cinsel tercihler filan oto yikamacinin uzmanlik alani halbuse.

Evet, inbelik filan senin uzmanlık alanın, sen en süper bilirsin.
    Sana danisip yazmamiz lazimdi haklisin, kusura bakma artik.

O kadar olur.
    Bir daha olmaz.
    10 -9 ... antik kilise sarapcisi
  4. 4.
    oto yıkamacı gey beyin sinirlerini bozan user.
    sevgilisi yaboz hayrullah kızdıysa demek ki.

gerçi sözlük erkeklerine sulanıyordu hep ama, sonra ona dönüyordu, mutluydular.
    ben demiyorum, kendi anlatıyor hep.

olur öyle.
    çok da şey yapma.
    5 -5 ... antik kilise sarapcisi
  5. 5.
    yazar dostumuz basit bir ters mantık kurmuş, bunu anlayamacak kadar akıl yoksunuysanız maalesef benim bile yapabileceğim şey yok.
    1 -2 ... lomer
  6. 6.
    sıkma baş ve sıkma baş sevicileri kudurtan muhteşem yazar.
    1 -7 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    O konuda ben de antik kilise sarapcisi'na kırgın olduğumu belirtiyor ve kendisini kafes dövüşüne davet ediyorum.
    3 ... koala amma ne fayda
  8. 8.
    şimdi sayın atatürkçü, sayın laik, sayın dinci yobaz, sayın gey oto yıkamacı, sayın ak troll arkadaşlar ben başıma gelen şaka gibi olaylar neticesinde sözlükte artık kendi halimde takılıyordum.

yine ortalık şarapçısı olmak gibi bir maksadım yoktu.

lütfen, rica ediyorum.
    -6 ... antik kilise sarapcisi
  9. 9.
    Sevilen değerli yazardır.

Bu Video benden kendisine küçük bir hediye olsun.

https://m.youtube.com/watch?v=Osn_zNyVqH4+
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    koyunun teki..
    5 -5 ... yerli ve milli