1. 1.
    başkanlık sistemi döneminde ve akp'li siyasetçilerin coşkulu katılımıyla yaşanmış hadise.
    evet, bursa mudanya'da bulunan 2700 yıllık myrleia antik kenti üzerine yapılan özdilek alışveriş merkezi coşkulu bir törenle açıldı ne yazık ki.
    (bkz: myrleia antik kenti/#40368669)

yine biz kaybettik.
    yine onlar kazandı.
    imar barışından faydalandılar, 3 kuruş para yatırdılar ve bir tarihin üzerine çöreklendiler yine.

antik kent üzerine kurulan avm açılış töreni

yukarıda eski fetöcü özdilek'in açılış kurdelasını yine bir başka eski fetöcü olan bursa büyükşehir belediye başkanı kesiyor.

bu vesile ile herkesi özdilek boykotuna davet ediyorum.
    antik kent üzerine kurulan avm açılış töreni
    10 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    oranın temeli de boş değildir he. eyvah aklıma ne biçim bir soru geldi şimdi!
    ... lagavulinvebazlama
  3. 3.
    ben bu işin matematiğini bir türlü çözemedim.

şimdi bu avm sahipleri bir şekilde kiralarını toplayıp ceplerini dolduruyorlar eyvallah ama bu mağazalar bu işi nasıl kotarıyor ben onu bir türlü çözemedim.

avm'lerin çoğu boş lan.

hele ankara'da dip dibe 4 avm olan yerler var. içine girsen yemek katı hariç in cin top oynuyor, bazılarının yeme içme katları bile boş.

nasıl dönüyor bu adamlar?
    2 ... kinamiyo takao
  4. 4.
    allah belalarını versin.. başka bir şey diyemiyorum..

iki bin yıldır istanbul açıklarında kimseye bulaşmadan yaşayan yassıada da dahil olmak üzere *kmedikleri yer kalmadı..
    3 ... arbutus unedo
  5. 5.
    bi de bunlara..

--ya antik kentin üzerine niye avm yapıyorsun

diye sorduğunda

--bizzzz halkın seçtiği kişileriz... bizim arzumuz halkın arzusudur.. eğer biz buraya avm yapmışsak o ancak milletin iradesiyledir.. artık askeri darbelerin dönemi geçti.. artık ülkeyi seçtiği vekiller vasıtasıyla bizzat halkımısss yönetiyor.. siz tuzukuru elitler artık demokrasiye alışın, çünkü demokrasi halkın iradesidir....

--ama.. ama antik kent...

--beğenmiyorsan parti kur geç karşımıza.. hen sen önce otuzlarda astığınız hocaların, ahır yaptığınız camilerin hesabını ver.. lozan'da rakı parası için yunan'a sattığıniz adalarımızın hesabını ver.. bu milet sizin kafanızı koparmadan yaşamanıza izin verdiyse şükret, sus, sesini çıkarmadan bir kenarda otur..

diye cevaplamaları vardır ki söyleyecek söz bulamıyorum..

türk halkı denen zamazingo bu herifleri çok yüksek oy oranlarıyla defalarca kez seçmiştir...
    ... arbutus unedo