bugün

kullanmaya başladığınız ilk günler olan vucut bagışıklık kazandıkça normale dönen gülümseme degil sırıtış.köpek olup kemirmek istersiniz o denli.
güzel şarkı.
çok güzel söylemiş, iki damla gözyaşı ile dinledim.
(bkz: 25lik simit gibi sırıtmak)
ergen grubun ergen sarkisi.

anasindan babasindan gizlice prozac icen bebelerin dinleyip triplere girdigi sarkidir.3
http://www.youtube.com/watch?v=xrFTLqQz2QA
gecenin şarkısıdır kendileri.

hayırlı olsun efendim.*
paylaşımları depresyon stayla ama hoş olan bir facebook sayfasıdır.
yalanlandır.
modelin akustik versiyonu çok daha iyi şarkısı.
model'in başarılı parçalarından biri daha. sözleri çok içtendir, söylenilemeyendir. başarılı albüm'ün başarılı parçası neticede.
dünyadaki en boktan gülümseme çeşididir.
Model den ilk kez itici gelen bir şarkı. Değmesin ellerimiz en mükemmel, bu da en kasvetli şarkısı. Psikopatlık sevildi tamam da abartmaya gerek yok ki.
sadece ergen bünyelere hitap eden boktan şarkı.
klibinin ayrı ayrı hikayelerden oluşması gerçekten güzel olmuş. şu kusan oğlanın olayını anlayamasam da çift olarak güzel bir renk katmışlar. ama asıl beğendiğim heykellerin klibi süslemesi. şarkı ki zaten şahane.
ergen şarkısı diyenleri de sanırsın ki bütün hayatları boyunca radiohead,coldplay vs. dinliyor.gayet hoş bir parça olmuş.
sadece nakarat yerinin akıl da kaldığı şarkıdır.

(bkz: böyle gitme n olur)
bir adet şarkıymış sanırım, şimdi öğrendim.

şarkı olmayanı çok fena yalnız. düşüncesizce ve umarsızca. çoğu zaman gözden yaş getirir. bazen de gözünüzden yaş gelirken güldürür.
mal mal herşeye gülmenizi sağlayan şeydir. Güzel de bir model şarkısı. Önünüzde adam kesseler öylece gülersiniz. Dışarıdan bakan biri sadece umarsız gamsız sanar sizi.
bana değmeyen yılan bin yıl yaşasın, koy g.tüne rahvan gitsin, minvalinden bir gülümsemedir. *
Ergenler üzerinden yürüyen model adlı grubun özenti depresif şarkısı. Her üç ergenden birinin antidepresan kullandığı düşünülecek olursa, şarkının gideri var.
Şarkı sözlerinin her birinden ayrı anlam akan muhteşem bir şarkı.
Model grubunun solistinin sesinin ne kadar güzel olduğunun kanıtı şarkıdır . yapamadım dediği kısımlar gayet hoştur . Türkçe şarkı dinlemeyen biri olarak olumlu karşılanmıştır .
"antidepresan kullandım, bilirim. farklı kafalar bunlar ya, çakmazsınız siz olum" mesajı vermek amacıyla sosyal medyada paylaşılan şarkı.
B*k gibi şarkının b*k gibi klibi vardır.
Hayatınızdan çaldığı 5 dakikaya yazık.

Baltık ülkelerinin güneş görmemezlikten depresyona girmiş ergenleri bile şu şarkıyı dinlemez lan. Adam gibi sanat yapın. iftar sonrası kusturcanız adamı.