1. 1.
    yakın bir arkadaşımın gelecekte kurmayı planladığı siyasi partidir. siyasetin nirvanasıdır. Arkadaş Orjinal Aksaraylıdır.

ben:olm yok şöyle oy verecek bi parti.
    x: olm bi parti kuracam alayının mına goyacam.
    ben:ne partisi lan.
    x:anti sosyal demokrat faşist kominist nurcu partisi
    3 -2 ... karamuro
  2. 2.
    (bkz: yok mu arttıran)
    ... system error
  3. 3.
    ortama göre ayak uyduracak partidir.

(bkz: her ortama uyarım)
    ... bircisimyaklasiyor
  4. 4.
    türkiyeye gelecek olan en mübarek parti olacaktır. zira her tür insana hitap edip, ülkedeki sorunları çözebilecek tek parti.

(bkz: önder aranıyor)
    ... terellelli
  5. 5.
    anti sosyal demokrat faşist komünist partilerimiz zaten hali hazırda var tek eksiğimiz gülen cemaatinin partiye el atması.
    ... ben de koyjam ha
  6. 6.
    (bkz: asdkfnp)
    ... cool cocuk
  7. 7.
    nurcu kimliğini de kabul ettiği takdirde zamanında hepsini benimsemiş olan perinçek'ten başkası başkanlığa yakışmaz.
    ... re ra
  8. 8.
    en fazla 1 ay ayakta kalacak, üyeleri ve başkanı bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kapatılacaktır.
    ... deli tavuk
  9. 9.
    yok artık denilenecek kadar garip bir durum acaba böyle bir parti olsa kaç oy alırdı sorusu akla geliyor.
    böyle bir parti kurulsa Türkiyedeki bütün dönek siyasetçileride yanına alır kurucu olarak.
    ... cambaz12
  10. 10.
    anti-sosyal demokratlık, faşizm, komunizm ve nurculuğun ortak özellikleri dayatmadır. bu partiyi kurmak isteyen arkadaşın komple dikta işine girmeye karar verdiği ve mevzuyu çözdüğü açıktır. Kendisi takdirlerimi kazanmıştır.
    ... aysuni