1. 1.
    Olmaktan gurur duydugumdur. Benim tarihim milli mücadele ve cumhuriyet döneminden ibarettir. Arapcilikla baticilik arasında arafta kalmış kimliksiz osmanlıyı tarihim olarak görmüyorum ama görenede saygi duyarım.
    7 -6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    ay götüm derler.
    osmanlı buna üzüldü.
    5 -5 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  3. 3.
    https://scontent-frx5-1.x...ca7706e7e&oe=5B83CD28
    ... timur cengiz hulagu
  4. 4.
    günümüzün osmanlıcıyım deyip osmanlı nın o sunu bilmeyen çomarlarını görünce olan durumdur.

ülkede son 15 senede anti osmanlıcılık ve ateizm patladı.

son duyumlara göre kaktüsler bile "bunlar canlıysa ben değilim aq!" demeye başlamışlar.
    2 -1 ... scorpioraptor
  5. 5.
    günümüzün osmanlıcıyım deyip osmanlı nın o sunu bilmeyen çomarlarını görünce olan durumdur.

ülkede son 15 senede anti osmanlıcılık ve ateizm patladı.

son duyumlara göre kaktüsler bile "bunlar canlıysa ben değilim aq!" demeye başlamışlar.
    1 -1 ... scorpioraptor
  6. 6.
    O halde Osmanlının fethettiği topraklardan gidebilirsiniz.
    2 -3 ... kapi kolu piyadesi
  7. 7.
    türk devrimi ve türkiye cumhuriyetinde elde edilmiş ne kadar kazanım varsa tamamı osmanlının ve osmanlıcılığın inkarı sayesinde olmuştur.
    1 -2 ... noxeca
  8. 8.
    Monarşiye karsi olan insanlarda gayet dogal bir antilem .
    Not; antilem ne lan simdi uydurdum ne guzel dil len turkce iyiki osmanlicadan kurtulmusuk farscanin amq .
    ... kunteperist
  9. 9.
    bir alman ben şarlken in almanyasını milli saymıyorum dese ona kaçık gözüyle bakılır avrupada ama burada böyleleri aydın takılyor ve kendilerini bir şey sanıyorlar ilginç. madem osmanlıyı kendi tarihin saymıyorsun o zaman fa onun hüküm sürdüğü topraklardan çıkıp asya steplerine geri gideceksin yallah .
    1 -1 ... ben bir ikiyim
  10. 10.
    anti osmanlıcı olanların çoğunun antikemalist olanlara saldırması nıyee.
    ... bifikirzade