1. 1.
    gaziantep de yaşayan suriyeli sığınmacıların kan parası alabilmek için hızla giden araçların önüne kendilerini atmaları durumu. videoyu izleyin bu kansız namussuz sürüsünü ülkeye dolduran akp ye teşekkür edin.

umarım gebermiştir görüntüdeki şerefsiz.

https://twitter.com/batuh...tatus/1232403256460095495

video paylaşıldıktan 10 dakika sonra gaziantep valiliği hemen suriyelileri savunmak için açıklama yayınlamış intihar girişimi demiş, yerseniz artık. aynı gaziantepte suriyelilerin öldürdüğü türk çocuklarının haberinin yapılması bile yasaklandı. antepte 6 sene yaşadım olayın olduğu yer normalde o saatlerde insanların bulunmadığı(antepte zaten hava kararınca üniversite civarı hariç insanlar ortadan yok olur) ve fakat üniversite hastanesinin 3 dakika uzakta olduğu bir yeri kendisini öldürmek için seçececğine inanıyorsunuz ya siz bu kafayla daha çok kandırılırsınız. valilik açıklama yapmışmış balya balya paraların rüşvetlerin döndüğü olayları bile inkar eden hükümetin valisi evet suriyeliler böyle yavşaklar diye açıklama yapacak.
    6 -6 ... wehmut
  2. 2.
    Valilik olayın intihar girişimi olduğunu söyledi. Milleti kışkırtmayı bırakın.
    6 -10 ... orgazm kazim
  3. 3.
    Alttaki kaynakta yalan haber olduğu, açılan haber linkinde g.antep valiliğinin resmi basın açıklamasında (25.02.2020) psikolojik sorunlu yabancı uyruklu birinin intihar girişimi olduğu, hakkında intihara teşebbüsten işlem yapıldığı, öncesinde böyle bir olaya hiç karışmadığı, yanındaki şahsın ifadesininde bu yönde olduğu, mezkur şahsın belinin kırıldığı yoğun bakımda yattığından v.s. söz ediyor. Ayrıca iddia edildiği üzre daha önce benzer bir olayın hiç olmadığı ifade ediliyor.

http://www.gaziantep.gov.tr/basin-aciklamasi-2020-14

Ya zaten para için o kadar hızlı giden aracın önüne kimse atlamaz, can tatlıdır. Ya birisi iter yada görmeden atlar ki görüntüde öyle bir durum yok, Ya hayattan ümidini kesmiştir, yada aklından zoru vardır.
    3 ... gazeloglu
  4. 4.
    intihar girişimiymiş. Herif de zaten evet kan parası almak için atladım derdi hemen... bizim insan harbiden akıllanmaz....
    6 -5 ... flat head
  5. 5.
    Hareket halinde arabanın önüne atlayacak cesareti olan binadan da atlar. 50 ile gitmeleri sabit olan bir yoldaki araba mı daha çabuk öldürür yoksa binadan mı atlamak.

Ama kesin Suriyeli kardeşimiz intihar etmiştir.
    4 -2 ... uzay muhtari
  6. 6.
    Olay intiharken neyin parası? Araba lüks bile değil. Ama siz böyle olmasını istediğiniz için hoşunuza gidecek bu iddia.
    2 -7 ... azraille satranc oynayan adam
  7. 7.
    gaziantep valiliğinin erdoğandan gelen emirle suriyelileri savunduğu onların işlediği suçları örtbas ettiği bilinmeyen bir şeymiş gibi valilik açıklama yaptı diyenleri görüyoruz. valiliğin çok umurunda sanki suriyelilerin suç işlemesi vs. adamlar arapçılıktan ölecek gelmiş kafa ütülüyorsunuz. ayrıca ben gaziantepte 6 sene yaşadım rasaf yolu üniversitenin biraz ilerisinde o saatlerde kuş uçmaz kervan geçmez bir yerdir. kendini öldürecek adam üniversite hastanesine 3 dakika uzakta arabanın önüne atlamaz. lüks değil denilene araç mini cooper ortalama 300 bin lira fiyatı var. ayrıca şurada anteplileri tanımayan tiplerin yaptığı yorumlara bakmayın anteplilerin özellikle yerlisi hayvan gibi zengindir.

https://www.yenicaggazete...neler-yasandi-240152h.htm

http://www.haberyuzdeyuz....iniz-talimati-h25270.html
    3 -2 ... wehmut
  8. 8.
    kimse bu saçmalığı para için yapmaz. muhalif olacaz diye saçmalamak neyin kafası?
    1 -2 ... bittimiacaba
  9. 9.
    intihar etmeye çalıştığı iddia edilen tiptir. yanında bir de yancı var, ne ayaksa? herhalde araç çarptıktan sonra kaçmasın, hiç değilse plakasını almak mümkün olsun diye oradaydı.

kuş kadar aklı olan intihar etmek için şehir içi trafiğinde seyreden bir aracın önüne atlamaz. ölümle bitme olasılığı çok düşük, sakat kalma olasılığı oldukça yüksektir.

yemezler efendim yemezler...
    4 -1 ... rumeli71
  10. 10.
    Gaziantep'e en son 2 sene önce gidip 1 hafta kaldım.
    Bırak Suriye'yi, direkt Suudi Arabistan gibi olmuş şehir amk.
    Sokaklarda Türk'ten çok Arap var.

Neyse ki her seçimde akapeyi 1. Parti çıkarttıklarına göre hayatlarından memnunlar. *
    3 ... alkolik oldum