bugün

Alttaki kaynakta yalan haber olduğu, açılan haber linkinde g.antep valiliğinin resmi basın açıklamasında (25.02.2020) psikolojik sorunlu yabancı uyruklu birinin intihar girişimi olduğu, hakkında intihara teşebbüsten işlem yapıldığı, öncesinde böyle bir olaya hiç karışmadığı, yanındaki şahsın ifadesininde bu yönde olduğu, mezkur şahsın belinin kırıldığı yoğun bakımda yattığından v.s. söz ediyor. Ayrıca iddia edildiği üzre daha önce benzer bir olayın hiç olmadığı ifade ediliyor.

http://www.gaziantep.gov.tr/basin-aciklamasi-2020-14

Ya zaten para için o kadar hızlı giden aracın önüne kimse atlamaz, can tatlıdır. Ya birisi iter yada görmeden atlar ki görüntüde öyle bir durum yok, Ya hayattan ümidini kesmiştir, yada aklından zoru vardır.
intihar girişimiymiş. Herif de zaten evet kan parası almak için atladım derdi hemen... bizim insan harbiden akıllanmaz....
kimse bu saçmalığı para için yapmaz. muhalif olacaz diye saçmalamak neyin kafası?
intihar etmeye çalıştığı iddia edilen tiptir. yanında bir de yancı var, ne ayaksa? herhalde araç çarptıktan sonra kaçmasın, hiç değilse plakasını almak mümkün olsun diye oradaydı.

kuş kadar aklı olan intihar etmek için şehir içi trafiğinde seyreden bir aracın önüne atlamaz. ölümle bitme olasılığı çok düşük, sakat kalma olasılığı oldukça yüksektir.

yemezler efendim yemezler...
Gaziantep'e en son 2 sene önce gidip 1 hafta kaldım.
Bırak Suriye'yi, direkt Suudi Arabistan gibi olmuş şehir amk.
Sokaklarda Türk'ten çok Arap var.

Neyse ki her seçimde akapeyi 1. Parti çıkarttıklarına göre hayatlarından memnunlar. *
intihar mı değilmi bilemem ama. Bir yazar arkadaş kimse para için böyle bir şey yapmaz demiş, lakin doğru değil. Dava açıp tasminat almak için arabaların önüne atlama olayı amerika'da da oldukça yaygın bir durumdu. Araç kameraları yaygınlaştıktan sonra azaldı. Yani olmaz diye bir şey yok baya baya oluyor. Olay öncesinde ki hal ve hareketlerine bakılırsa bu suri kardeşimzide uygun zamanı ve arabayı bekliyor gibi bir hali var ama aracın hızını hesaplayamadı sanırım.
Pek intihar girisimine pek benzetemedim. Intiharsa yanindaki arkadasi niye etmedi ya da engel olmadi?

Ben dolandirici dilencilerden her sey beklerim. Neler goruyoruz her gun. Bu dolandirici serefsizler yuzunden gercek ihtiyac sahipleri magdur oluyor.

Birbirini bu kadar becermek icin ugrasan baska bir millet daha yoktur. Nasil bu hale geldik?

Videodakiler suriyeli olabilir ama bu dolandiricilar her yerde ayni.
Videoyu dikkatli incelersek intihar girişimi olasığı daha fazla gibi. Direk arabanın önüne yatıyor çünkü. Ama her türlü çapanoğlu çıkma ihtimali mevcut. Velev ki intihar girişimiyse şunu söylemek isterim. "Ulan am*n oğlu madem intihar edeceksin neden o arabanın önüne atlıyorsun, siktir git inşaattan atla. O arabadaki insanların psikolojileri ne olacak, nasıl toparlanacaklar. Hadi sen kafayı bozup buna karar vermişsin ibine. Senin ben tahtanı s*keyim."
yazara son dakika bilgisi vermişler galiba, yalancıya bazı konularda teminat veriyorlarmış.
Akabe tarafından örgütlenmistir

Antepliyede mustehaktir

Gelecek seçimde akabeye %90 çıkarsınlar.
Lüks dediği araba eski model cuper..

içinde bir veled vardır süren.. Alırsa 1000 tl zor..

Adam ölmeye atlamış..

Neyse toprağı bol olsun.. Kan parasu için atlayan kafasını tekerin altına sokmaz.
Arap kültürünü bilmeyenlere inanılmaz gelir.

Yakınları arap ülkelerinde şoför olarak çalışmış olanlar varsa bilirler... Genellikle hayvanlarını araçların önüne sürerler ki kan parası adı altında şoförün şirketini yolsunlar. Bu zengin arap ülkelerinde olan... Diğerlerini siz tahmin edin.

Sucukçu muhasebecisi bu ülkenin başına öyle bir bela sardı ki sittin sene kurtulamayız artık...
geldiği yerde vatanını, asalak gibi yapıştığı yerde kızını, karısını, bacısını para için satanlar konunun öznesi olduğu için şaşırılmaması gerekir. arabanın da önüne atlar, her boku da afiyetle yer bu midesiz asalaklar.
bunlar iyi günlerimiz ....

fakat hakkettik ....
güncel Önemli Başlıklar