1. 1.
  O kocaman ıssız coğrafyada neyi paylaşamayıpta adam öldürülecekse? Kar buz fırtına var başka bişey yok zaten. Petrolü saymıyorum o zaten sahipli.
  1 -1 ... totorochan
 2. 2.
  Öyle bir şey yoktur. Ortada antarktika anlaşması var ve onun konuyla ilgili maddesi aynen şöyledir;

  Madde VIII
  1. işbu Andlaşma gereğince görevlerinin yürütülmesini kolaylaştırmak amacıyla ve Taraflar'ın Antarktika'da bulunan tüm personele uygulanacak yasalara ilişkin tutumlarını etkilemeksizin Yedinci Madde'nin birinci paragrafı uyarınca atanan gözlemciler ile Üçüncü :Madde'nin birinci paragrafının (b) fıkrası uyarınca değişimi sağlanan bilimsel ve yardımcı personel, Antarktika'da bulundukları sıradaki eylem veya kusurları dolayısıyla ancak vatandaşı bulundukları Tarafın yargılama erkine bağlı olacaklardır.

  Edit: Ulan mal bunun nesini eksiliyorsun ben mi yaptım bu anlaşmayı. Aptala anlatır gibi anlatayım o vakit. Antarktika'da yapılacak faaliyetler bu anlaşmayla belirlenmiş be bu faaliyetler kısıtlı turistik gezilerden daha çok bilimsel araştırmalarla alakalı. Eğer olurda bir gün antarktika'ya gidip bi halt yersen vatandaşı olduğun ülkenin yargı sistemine tabi oluyorsun. Ha sen haymatlos isen orasını bilemem. Öyle adam oldurdum götü kurtardım diye bir şey yok.
  2 -2 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  Antarktika'da adam mı var ki bulup öldürelim? Adam olsalardı antarktika'da olmazlardı zaten.

  Beybi!
  2 -1 ... fistingci sahap
 4. 4.
  Toprak kavgasındandır.
  10 -4 ... alyssum