bugün

Paf takımla maça çıkarlarsa en az 6-7 farkla kaybederler. En iyisi maça çıkmasınlar paşa paşa 3-0 hükmen mağlup olsunlar. Bu arada geçmiş olsun.
Şaşırmıyorum artık. Herkes hasta zaten. Yakındır bize gelmesi de.
Ne yaptılar yoğun bakıma gizlice girip yatakları mı yaladılar mk.

Takımı maça çıkamayacak eksiklikte bırakan salgındır.
Beşiktaş maçının ertelenmesi gereken talihsizliktir.
Kurallar gereği mac kadrosu 14 kişinin altına düşerse mac ileri bir tarihe ertelenir.
Salgın süreci çok iyi yönetiliyor hey maşallah.
neyse ki günlük vaka sayısı hep 1500.
görsel
maç sonu parti yaptılar kesin.
Antalya'dan bildiriyorum. Antalya berbat arkadaslar. Kimsenin yogun bakim yatağını yalamasinaa filan gerek yok ya da mactan sonra parti vermesine. Nefes alsin yeter. Ortalik kayniyor, tvlerde adinin gecmemesinin sebebi henuz daha sezonun kapanmamis olmasi. Sabah dusuk risk gozuken oturdugum alan aksamuzeri orta riskli oluyor. Anbean degisiyor. Otelciler para kazansin diye ortaligin agzina sictilar. Haziran'a kadar sayili vaka varken simdi egitim arastimada yapilan cocuk binasi agzina kadar dolu. Doktor arkadaslar diyorlar ki; ancak birisi olurse yerine yeni hasta yatisi yapaniliriz. Ekim 15ten sonra antalya is state of covid cumlesini sık sık duyacaksınız. Zira sezon anca o zaman hafifler.
At fav.a bekle ( oha bu cumleyi de o sene sonra.kurdum ya la)
Kısıtlamalar, yasaklar geri gelmeli acilen.
yeni testler yapılmış ve negatif gelmiş.. dün yapılan testler pozitifken bugün negatif.. beşiktaşım önümüzdeki hafta 5-6 futbolcusunu covid nedeniyle dinlendirir..
özel hastane'ye giden hasta olmayan insanda bile covid19'u pozitif çıkartabiliyorlar.
Hastaneler için farketmiyor, seni 1-2 hafta yatırıp faturasını devletten yada senden tahsil ederler nasıl olsa.
O kadar özel hastaneyi boşuna mı yaptılar!!!
ikinci testlerde hepsi negatife dönmüş.
Antalyaspor'un logosunu yarasa filan yapmasını gerektiren durum.

bir takımda 50 pozitif ne lan? Wuhan'da bu kadar virüs yoktu.
ikinci testler yapılmış ve rakam ikiye düşmüş maç oynanacak.
ilginç şeyler oluyor. Hiç inandırıcı değil 50'den 2'ye düşmesi ikinci testlerde.