bugün

portakallar için geçerli gerçek.

bir de eski yeni dinsiz fettullahci nurcular için.
Temmuz ve ağustos ayları dışında doğru önerme.
Katıldığım önerme.
Karstik önerme.
sakat birey beyanı. o leş yerde yaşamak için gerçekten sakat olmak gerek.
Klimalar altında 20000 fersah.
Bence de.
Harbiden de öyle. Özellikle kemer.
Ankarada yaşayan biri olarak düşündüğüm durumdur. Rus karılar da var.
Havası, insanları, ilçeleri, beldeleri, denizi, kumu, toprağı açısından her şekilde yaşanacak yerdir.

Doğru önerme.
Demeyin lan şöyle şeyler.. güzel şehrimi çomarlar dolduruyor sonra.

Evet yaz hariç güzel şehir.. sahili, ırmağı, turizmden dolayı çomarların pasif kalması.. kışın üşümemek, olgaların iç ısıtan halleri, herkes mutlu gibi, şarap, yalnızlık..

köprünün başındaki orospular.. ırmağın kenarinda içip içip bankta, gitarıma sarılıp sizdigimda kasigimi oksayarak uyandırdılar beni. Belli ki dertlisin deyip gülümsedi biri. Kim lan bu deyip Doğruldum, Digeri de yanima oturdu. Tahmin etmek zor olmasa dedim.. o zaman, deyip boynumu yalamaya başladılar ikisi de.. biraz hissettim onları.. sonra hey dedim param yok, Olsaydı 2 bira daha alırdim. Allahın orospusu bana ayar verdi orada, bazı şeyler para değil dedi.. biraz daha öptüler her yanımdan, ben de biraz okşadım onları, hatta iyice.. iyice de uyuştum.. bir süre sonra, bu kadar içmeyecek şekilde iyi hisset deyip gittiler.. Olayi anlayamadım. Bu neydi lan? Biraz fazla içmiştim. Hayal miydi acaba? Genctiler ama benden büyük oldukları kesindi. Saat 3 civarı Etrafıma baktım. Biraz uzakta bir herif oturuyor. Sallana sallana gittim. Pardon, az önce yanımdan giden 2 kadın gördünüz mü? Dedim, Gördüm dedi. Teşekkürler deyip eve gittim. Belki orospu bile değildiler ama Vel hasıl, seni özümde pek sevmesem de orospun bile güzel oluyor antalya..
bu gün itibariyle kesinlikle ve kesinlikle yanlışlığını birebir tastik ettiğim önerme.

ne yaşaması lan, nefes bile alınmıyor. daha mayıs gelmedi...
ben 5 ay kaldım Hayatımdan bezdim,böyle nankör,bencil,sahtekar,kumarbaz,alkolik bir yer bulamazsın adam 3 kuruş para kazanıyor o da içkiye. millet para yemekten haciz gelmiş herkese.
-iş yoktu 2. el mağzasına işe başladım her yeri dolaştım bir orası eleman arıyormuş neyse 10 saat amalelik yapıyorum adam 30 TL para veriyor abi birazdaha bişey yap diyoz beyenmiyosan çık başka yerde iş bulamassın diyor aq adamları hep fırsatçılar nerde adam adam kayırma,insanı sikme var orada.ulan karadeniz gibi yer başka biyerde yok canım memleketim.
Asılsız iddaadır.

Bir kere hiç lüks araba yok her kösebasi Bim kaynıyor en lüks avm si istanbulun en dandik avmsiyle eşdeğer.
Tüm evler çok dandik insanlar öküz gibi bakıyor sürekli bira iciyolar ve atletliler.

Buraya gittiğim zaman istanbulun değerini anlıyorum. insanlar burda nasıl yaşıyor hayret ediyorum.
Antalya iğrenç nemi ve havasıyla yaşanmaz bir yerdir. Ama kemer o kadar değildir. Daha güzel havası vardır dağ ferahlığı vurur insanın yüzüne. Tabi alışık insanlar için sorun teşkil etmez, biz ankaralılar karasal iklim insanlarıyız.
Sabah sabah görüp beni mutlu eden başlık.

inanın bir insanın özgürce yaşayabileceği tek yer diyebilirim.

Ha son zamanlarda Suriyeli, değişik tipler dolmuş ama olsun yine de güzel.

Ah çok özledim..
O sıcakta yaşanmaz. En azından ben yaşayamam. Henüz 38. Enlemin altına gitmedim hiç

(bkz: 36 42 kuzey paralelleri 26 45 doğu meridyenleri)
hayır değil daha önce burada yaşamış biri olarak söylüyorum bunu. tatil yeri olması dışında başka güzel bir özelliği yok. hele yazın bir sıcağı var iğrenç.. ege taraflarında yaşamayı tercih ederim.
Büyük yalandır.
Lütfen gelmeyin de buralar da bok olmasın. Hem aşırı nem, sıcak falan, boğar sizi.
gitmedim, merakta etmedim.
şunu ekleyeyim türkiyede havası en güzel şehir istanbul dur.
şimdiki şartlarda bile.
Sıkıntı yapma zaten kimsenin gelmeye niyeti yok, ayrıca orayı sonradan gelenler bozamaz, orasının nüfusu zaten organik çomar. Nerde olay olsa antalyalı kara kuru, vitaminsizler çıkıyo işin içinden. Gavur amı gibi yanan iğrenç sıcağı da cabası.
(bkz: havası en güzel şehir istanbul dur)
Tam da şu ayda geçerli durum.

Nem yok hava güzel.
Büyük yalandır.
Gelmeyin lütfen. Son 2 senedir istanbul trafiğinden hallice trafik var.
20 senedir göç sorunu nedeniyle yüksek suç oranları, hayat pahalılığı var.
Gelmeyin arkadaşlar. Kepez gerçeği diye bir şey var.

Edit: bu entryi beach park'tan giriyorum. Bi kahve 17 lira amk gelmeyin.
Duyan da matah bir yer zannedecek..ask olmasa ne isim olur lan benim burada.