1. 1.
  antalya'da tuvaletini yapan kadına tecavüz edilmesi olayı(başlık karakter sınırı).

  --spoiler--

  Kepez ilçesi Göksu Mahallesi'nde inşaat halindeki binanın dördüncü katındaki olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kumluca ilçesinden Muratpaşa ilçesine gelen Z.Y., mahalleden geçtiği sırada ihtiyacını gidermek için inşaat halindeki binaya girdi. Bu sırada iddiaya göre, arkasından inşaata giren kişi, Z.Y.'yi tehdit ederek 4'üncü kata çıkardı. iddiaya göre Z.Y., bu kişinin tecavüzüne uğradı. Saldırgan olay yerinden kaçarken, Z.Y. durumu polise bildirdi. Bu sırada telefon konuşmasını duyan saldırgan dönüp Z.Y.'nin telefonunu alıp kaçtı.

  Olay yerine gelen polis, saldırganı yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı. Polis, uyuşturucu madde bağımlısı olan ve hırsızlık kaydı bulunan Z.Y.'yi, hastanedeki tedavisinin ardından işlemleri için polis merkezine götürdü.

  --spoiler--

  http://www.hurriyet.com.t...ldirgan-araniyor-41382908
  4 ... aleyna tilki
 2. 2.
  antalyada yaşayan kürtlerin işidir. evet..
  7 -3 ... frank lucas
 3. 3.
  gecenin bir vakti inşaatta ne yapıyorsun denilir? ortalık sapık doluyken.
  1 ... 9unkaresi81
 4. 4.
  tecavüze uğrayan birinin neden hırsızlık kaydı olduğu ve uyuşturucu madde bağımlısı olduğu vurgulanır. basına yansıyan bu haber birçok kişinin beynine ve bilinçaltına leke bırakıyor. inşaata girme korkusu bile yaratır. haber on derece ciddiyetsiz bir görüntüde. z. y. problemli bir kişilik, sonuçlanmamış bir olayı habere net olarak yansıtmak da yanlış gibi duruyor. çok tuhaf görüntü var.

  umarım böyle bir olay yaşanmamıştır, zira şu an tek bilinen kesin bilgi uyuşturucu kullanımı ve hırsızlık kayıtları.
  ... penologist