nasıl bir yaratık bilmiyorum ama insan kendi canından birine bunu nasıl yapabilir cidden aklım almıyor. üstelik bir de "şu anda kendimi savunacak durumda değilim, ailem avukat tutacak, daha sonra ifade vereceğim" tarzında rezil de bir açıklama yapmış mahkemede.

bugün ablamla beraber doktor kontrolüne gittim. yıllardan beri bebek sahibi olmaya çalışıyorlar. ekranda bebeği görünce gözümden yaş geldi mutluluktan. nasıl bir yaratık kendi bebeğine bunu yapar gerçekten anlayamıyorum. biz daha doğmamış bir can için bu kadar mutlu olabiliyorken. bir gün içinde çocuklara yapılan bunca iğrenç muamele haberlerini okudukça kafayı yiyorum ya. bu herifin aldığı nefes oksijen ziyanlığı. hapse girip beslenecek bir de.

`http://www.hurriyet.com.t...-durumda-degilim-40745361`
anne-baba olacakların ilk önce psikolojik bir testten geçmesi gerekiyor. şart oldu artık bu ülkede.
artık kusma getiren haberlerdir.

bir gün 3 yaşındaki çocuk tecavüz edilir.
bir gün 5 aylık bebek öldürülür. yarın ne var? hayır yarın ne var pis insanlar.

gerçekten idam gelmeli. bu cümleyi ilk defa kullanıyorum fakat gerçekten aştı artık. yeter bu nedir ya? iyice zıvanadan çıktı insanlar. böyle insanların hapse girmesi kurtuluş olur. bıktık artık yeter!!
gözü dönmüş bir babadır.

bu tip sadistliğe, kelimeler ve harfler dayanmaz. birşey diyemiyorum. yazık.
idam değil işkence çektirerek günden güne acıdan kıvrandırılması hak böylelerinin. yaşayabilecekleri tüm fiziksel acılar yaşatılıp öyle gebertilmeli bu şerefsizler.

Lan ne istiyorsunuz günahsız bebeklerden, çocuklardan? bir insan kendi çocuğuna nasıl zarar verebilir? lan aklım almıyor. adi yaratıklar topunuzun allah belasını versin.
güncel Önemli Başlıklar