1. 29.
  Selim Şimşek, internetten aldığı siyanürle eşi Sultan Şimşek’i ve çocukları 9 yaşındaki Ceren ile 5 yaşındaki Ali Çınar Şimşek’i zehirledikten sonra intihar etti. 9 aydır işsiz olduğu öğrenilen ve kirasını ödeyemeyecek duruma gelen bilgisayar teknikeri Selim Şimşek, ardında iki sayfalık mektup bıraktı. Bıraktığı mektupta CHP'li Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde bürokrat olarak görev yapan S.A. ile F.P.’nin kendisinden ‘iş verme’ koşulu ile para aldığını, son olarak da yine belediyede çalışan R.A. isimli personelin hesabına para gönderdiğini yazdı.

  Selim Şimşek’in yazdığı mektupta şu ifadelere ver verildi: “Bu iki isim dört kişinin ölümünden direk sorumlu olup, bu isimlerin cinayetten yargılanmasını yüce Türk adaletinden talep ediyorum. Benden iş verecekleri vaadiyle 450 bin TL’den fazla para aldılar. Sonrasında ise beni tanımamaya başladılar. Bu şerefsizlere hesap sorulmasını sizlerden rica ediyorum.”

  https://www.gazeteduvar.c...elim-simsek-sorusturmasi/
  1 -2 ... bu nick kullanilamaz
 2. 30.
  primci yavuşak gelip şimdi de bu ölümlerden hükümeti suçlasın bakalım.
  2 -5 ... ozzy osbourne
 3. 31.
  450bin liram olsa 1 sene o parayla rahatça geçinirim der ve kimseye rüşvet vermezdim.

  ya kendi ailemden ya eşimin ailesinden yardım isterdim. gerekirse evleri birleştirir, kiradan kurtulurum.

  ama salak gibi ne ailemi öldürürüm ne de kendimi öldürürüm.

  ölümlerden direk kendisi sorumludur.

  peşin not: evet büyük konuşmamak lazım, yaşamadan bilinmez böyle acılar ama yokluk çeken biri olarak söyleyebilirim ki bir şekilde yaşamalı insan.
  2 ... birazdangelirim