bugün

(bkz: ensest)

Bi öğrenin şunu neye ensest denir veya denmez.
insanlık dışı ve son derece iğrenç olay, maalesef yasalar yetersiz bu gibi suçları işleyen insan görünümlü terliksiler daha ağır bir biçimde cezalandırılıp gün yüzü görmemeliler.
Tecavüz zaten zorla olur.
Zorla tecavüz ne demek mk?
Zorla tecavüz nedir lan...
iftiradır kesin, kız yalan konuşuyodur.
Karı milletine inanmicaksin.
zorla olmayan tecavüz de mi var?
dünyadaki vöyle kötülükler yüzünden gerçekten üzülüyoruk neden böyle kötülükler var ki tanrı neden böyle şeyler yarattı düşünmeden duramıyorum bıktım. insanlar gerçekten çok kötü canlılar.

görsel
Niye 16'lık. Neden 16 yaşında değilde 16'lık. Bu cümlede metalaştırma var. Bilinçaltı falan filan neyse anladınız siz.

Bu arada kızın o saatte orda ne işi varmış.
Zorlamayarak tecavüz de varmış tevekkeli.
bu kıza bunu yapanı cezaevine atmak bile adaletsizlik. önce kuru kazığa oturtup çükünü penseyle koparıp ağzına vermek, bu vaziyetteyken ıssız bir ormanda baş aşağı ağaca asıp altına ateş yaktıktan sonra ölüme terk etmek lazım. insanın içi belki soğur o zaman. ne idüğü belirsiz gavat.
türkiyenin kıyı yakaları eskişehir izmir antalya gibi illerimizde sürekli olan üzücü hadisedir.
16 lık ne ağzını yüzünü siktigim. acacaksan adam gibi başlık aç.
Ulan sözlüğe birkaç saat girmiyorum sonra giriyorum ırkçılık, tecavüz, pedofili, abazalık... afedersiniz ama her b*k var. Lan ben anlamıyorum nasıl bir ülke olduk nasıl insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz. Şu ülkede hatta ulkeyı bırakalım zaten anası ağlıyor, şu sözlükte bir tane insanın psikolojisinin düzgün olduğunu düşünmüyorum. Yoksa hiç bir insanın (!) Böyle bir konuda şunu; "iftiradır kesin, kız yalan konuşuyodur.
karı milletine inanmicaksin." Gıbı bır söylemi içi acımadan soyleyebilecegine veya konuyu degerlendirmek yerine açılan başlığın yazım hatalarına takılacagına inanmıyorum. Ülkede herkesin psikiyatr, psikolog ne varsa gitmesi gerekiyor.
cehape belediyesnin olduğu yerde yaşanan olay.
Mantığa bak belediye mi tecavüz etmiş konyada hiç olmuyormu.
A K belediyenin olduğu Urfa’da da oldu.
chp belediyesi diyen gerizekalıları göstermiştir. daha geçen gün konya'da kız kardeşine yıllarca tecavüz eden abi, az önce urfa'da 14 yaşında abisi ve dayısının tecavüzüne uğrayıp, hamile kalan kız haberi vardı. oralarda da chp belediyesi mi var sayın amına koyduğum?
Tecavuzun rizayla yapilani yok zaten.
16'lik kiz nedir ayrica? Bi baslik acacaksiniz onu da duzgun yapin da bari.
Hu herif kim ki sen arabasına binip arada bir seni işe bırakıyor? Yani bağlantı nereden gelmiş.
Tecavüz zaten zorla olur.
başlığı açan kişi, şeriat sevdasından kurtulmaya çabaladığı ama kelimelerini bile kurtaramadığı görülüyor.
16 lık kız? araba modeli mi bu mk
zorla tecavüz? bu ne demek mk şeriat kafası
güncel Önemli Başlıklar