1. 1.
    Maalesef antalya da kürtçe konustugu icin dovulerek öldürülen kürt gencidir.

Simdi olaya kürtçe konustugu icin degilde bir insan kendi dilinden dolayi öldürüldü diye bakin. Hani siz dusunemezsiniz ya ben yol gostereyim dedim.

Hangi devirde yasiyoruz amk. Sonrada diyorsunuz çözüm surecinde Kürtlerin yaptiklarinin listesi. Lan biz sizinkini tutmuyoruz diye sizinki yok sanmayin. Yazsak kol olur donderir sokariz.
    13 -47 ... genis omuzlu adam
  2. 2.
    Doğu gezisinde öldürülen motorcular.
    Tamam insan ölmesi hoş değil ama gelip kimse burada demagoji yapmasını.
    25 -8 ... ateisttanri
  3. 3.
    insancıl bir konuşma içerisine bile ırkçı yazılar koyan insanlara dert olmuştur.

Barış süreci denir, onlarca şehit verilir, kimse ses ÇIKARMAZ, "AMAN süreç bozulmasın" diye. Bir kürt ölür yer yerinden oynar. De sixtir lo.
    4 -5 ... orospu ayten
  4. 4.
    tuhaftır. tek sebep kürt olmasıysa antalyaya giriş yapan ilk kürt müydü şimdi bu genç adam diye düşündürür. en azından benim çok tuhafıma gitti. sanırım bir amerikan siyah beyaz çatışması yaratılmaya çalışılıyor. bilmiyorum. biz bunu yapacak insanlar değiliz. tuhaf bir olay.
    allah rahmet eylesin.
    3 -3 ... thelma
  5. 5.
    Antalya'da yaşayanların bile duymadığı hede.

link bekliyoruz.

12 yıldır Antalya'dayım bu kadar komik bir haberle hiç karşılaşmamıştım. Antalya'nın yarıya yakını kürt daha önce böyle bi olay ne gördüm ne de duydum.
    6 ... evgeny grinko
  6. 6.
    Pis kürt denilerek öldürülen genc.

Ve bakin cumhuriyetin haberi: http://www.cumhuriyet.com...denilerek_olduruldu_.html
    1 -6 ... genis omuzlu adam
  7. 7.
    Valilikten yapılan açıklamaya göre alkollü iki grubun arasındaki kavgadan dolayı ölen gencimizdir. Şu devirde memlekette üstelik Antalya Kaş'ta kimse kimseyi Kürtçe konuştuğu için öldürmez.
    2 ... uluduman
  8. 8.
    Provokasyondur. Kürt olduğu için öldürülen değildir. Muhtemelen tartışma konusu başkadır. Antalya'da binlerce yerleşik Kürt var ki daha az, birkaç saat önce markantalya'da kafede karşı masamda Kürdistan milli takım formalı(ne boksa) biri oturuyordu. Karışanı yoktu pek, enteresan.

Edit : birkac saat dedim de saat ne ara on bir oldu amk. Akşam saatleri idi.
    1 -2 ... ecevit mavisi
  9. 9.
    doğuda bir türk gencinin tek başına kürtlerin içinde huzurla yaşadığı hayali bile komikken kürtlerin bunu batıda rahatlıkla yapabiliyor olması gerçeğini örtmemeli bu tuhaf hikaye.
    faşistliğe hayır ama haksızlığa da hayır yani.
    3 -3 ... thelma
  10. 10.
    antalyada sayısız türk yaşamakta kavga sebebi başkadır. şayet kürt türk kavgası çıksa sayıca üstünler türklerden.
    ... mubarekmetalci