1. 1.
    Antalyaspor samsunspor maçını lara plajında izledikten sonra tramvayla konyaaltinda evime giderken sanırım ilk kez antalyaya gelmiş olduğunu düşündüm bir abimizin tramvayda telefonla bi konuşurken bir başkasına söylediği söz. Haksizda değil aslında.
    ... 06daki 07li
  2. 2.
    Samimi bir cumle.
    1 ... inzaghigi
  3. 3.
    muğla daha güzeldir. özellikle bodrumda 1 hafta tatil yapılması gerek
    ... gogetta
  4. 4.
    Haklı bir söz. Birde nemli olmasa.
    ... 06daki 07li
  5. 5.
    dibine kadar haklı. istanbulda yaşayan biri olarak antalya aşığıyımdır. en azından türk kezbanlarının tribini çekmek zorunda değilsiniz. uluslar arası menülerde mevcut.
    1 ... romabirgundekurulmadi
  6. 6.
    sehir cidden güzel ısparta'dan vakit buldukça geliyorum. arkadaşın evi var konyaaltında . o sahil boyunca yürümek çok güzel ucu bucağı gelmiyor o sahilin.
    ... varoluscu filozof
  7. 7.
    beş yil yasadigim şehir olan antalya için bana her sorduklarinda söylediğim söz. gercekten asik olunasi şehir.
    ... i am lucifer
  8. 8.
    Antalya neden farklı diyenlere söylüyorum. Diğer 80 il turkiyedir. Antalya rusyadır. nüfus bunu söylüyor. 2.8 milyon türk. 3.1 milyon rus. ayrıca alman alanda var toplam yabancı sayısı 14 milyon rus( yıllık gelen yabancı turist sayısı) Antalya da yılın hiç bir günü şehirdeki turist sayısı 2.5 milyonun altına düşmüyor. Yani toplam nüfusta antalya yıl boyunca ankaradan daha kalabalıktır. Eeee türkan fazla rus olunca antalya da türk kültürü değil haklı bir kültürü doğuyor.
    ... 06daki 07li
  9. 9.
    Antalya da uluslar arası menülerde mevcut diyen arkadaş olayı harbiden çözmüş.
    1 ... 06daki 07li