bugün

http://haber.mynet.com/detay/teknoloji/turk-timi-anonymousa-saldirdi-mi/575324

dünyanın en ünlü hacker gruplarından anonymous ve milli hacker topluluğu ayyıldız team arasındaki çekişmelerin siber savaş başlatma ihtimalidir. ayyıldız team'in anonymous'un sitesini hacklediği iddia edilmişti. ancak anonymous bunu yalanladı, bir süre farklı bir link vererek yayın yapmışlar. ayyıldız timin sitesi de bir süre kapalı kaldı. yarınki anonymous saldırısından sonra işler kızışabilir.
ayyıldız.org hala kapalı kapalıdır ve anonymous karşı saldırısı devam etmektedir. savaşın sonucunu tüm dünya merakla bekliyor. dünyanın ilk siber alem ordusu olarak kabul edilen ayyıldız mı yoksa dünyanın en ünlü hacker grubumu anonymous mu savaşı kazanacak?
ay yıldız timin sikertmesi için dua edeceğim savaştır.

bu adamlar türkiye cumhuriyetini'nin adını uluslararası sanal alemde en üst düzeyde tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar. terör örgütünün gizli belgelerini bile ele geçiriyorlar. hatta geçenlerde pentagonu çökerttiği bir video izledim.

kısacası ay yıldız time her türlü desteğin verilmesi gerekir.
ay yıldız tim'in, cyber-warrior gibilerin şu internet sansürüne karşı tavırlarınıda bekliyorum. sistem koruyucuğu yapmak bana göre övünülecek birşey değil.

edit: aynı link'ten aldığım bir okuyucu yorumu.

--spoiler--
Bi forum sitesinden direk alıntı yapıyorum "Diğer konuda belirttim, burda da belirteyim.. Arkadaşlar anonymous wikileaksin arkasındakilerin siber savaş oluşumudur. Çeşitli lkelerdeki hassas konularda halkçı davranıp olabildiğince gönüllü toplar, ve bu gönüllülerin yardımıyla kamu kurumlarına saldırılar düzenler ve o ülkenin bilgilerini ele geçirirler.Ondan sonra da kimisini sızdırıp wikileaks tarzı gündem yaratırlar gerisiyle de dünyayı yönetirler.Bu işin arkasında kimlerin olduğunu tahmin edersinizi artık..
--spoiler--

vay anasını neler olmuş serhat ya
güncel Önemli Başlıklar