bugün

(bkz: ehe iyiymiş)
edit:yaw bırakın kardeşim bu ayakları başlık ustume ihale olmuş* * *
anne ferrari siz mclaren fanatigiyseniz, cok keyifli laf atmalar ve iddialarla gececek bir 60 turluk zaman dilimini kapsayan eyleme denir.
Olay yazın okulların kapanmasıyla eve dönen kişinin başından geçer. Evde tek televizyonun bulunması nedeniyle salonda annemle birlikte seyretmek zorundayımdır. Seyretmesi sorun değil beni soru yağmuruna tutmasıyla benim seyrettiğimden birşey anlamamam sorundur. ama inat etmiştim anneme f1'i sevdirecektim. Yalnız bendeki şans bahtsız bedevi şansıdır. şansızlık robert kubica'nın kaza geçirdiği kanada gp'sinde yaşanır. Kubica dehşet verici bir şekilde yaklaşık 280-300 km hızla bariyerlere sonrada hızını alamayıp diğer taraftaki duvara çarpar. Ne zamandan beri f1 seyreden benim bile yüreğim ağzıma gelmişti. Annem bundan sonra "bu nasıl spor ya insanlar ölümle burun buruna geliyorlar" gerekçesiyle izlemeyi reddetmişti. Haklıydı ama nasıl açıklayabilirdim ki böyle şiddetli kazaların çok nadir olduğunu.
çok zevklidir..

hakinen ile şumayer dönemindeyken çok sık izlerdik annemle..
tam yarışlar başlayacakken annem oğlum hadi bakkaldan şunu şunu al da gel derdi ya anne dediğimde tamam yavrum sonra alırsın dediğinde süper annem güzel annem benim nidalarıyla zıp zıp zıplardım..
yıllar sonra sordum neden diye bilerek yapıyormuş bunu * *
ben şumeherciyken annem hakinen derdi sırf benimle yarış olsun diye.. çekişmeli ve zevkli olsun diye.. ben ahanda şimdi yağmur yağıyor hakinen nal toplar anne nal dediğimde peki canım görüşürüz der iddiayı devam ettirirdi..
mutfağa gidip geldiğinde ya meyve tabağı ile gelmiştir ya da içecek getirmiştir..

yarış bittiğinde şumi kazandığında heyoooo yaşasın diye sevinirken ben, o ise bakıp bakıp gülümserdi deli çocuk diye..

ah be şumaykıl yine eskisi gibi ol da izleyeyim annem ile yarışları...

not:
hakinen in doğrusu mika hakkinen dir..
şumayer, şumaher, şumaykıl ve şumi nin doğrusu Michael Schumacher dir.
bu arabalar oyuncak mı? sorusuna maruz kalmaktır.
güncel Önemli Başlıklar