bugün

insan olanı depresyona sokan, amerikan gençlik dizilerini/filmlerini tutkuyla izleyen bünyeyi ise pek etkilemeyen durumdur.
haddini aşmaktır.

ne demek anneyi yakalamak? anneye jandarmalık etmek bir çocuğun görevi değildir, haddine de düşmez. anne de her kadın gibi cinsel dürtüleri olan bir yaratıktır. dallamanın birinin annesi olması bu gerçeği değiştirmez. adamın tekiyle de sevişir çiftiyle de, canı çok sıkılırsa bir düzine erkekle de. bu durumda, çocuğa olsa olsa bok yemek düşer.

annesinin bir ya da birden çok kişiyle seviştiğini farkeden çocuğun usulca ortamdan uzaklaşması gerekir.

annesinin cinselliğini yaşamasını kabullenemeyen medeniyetsizler içinse tek bir yol kalıyor; anasının .mına beton dökmek. o zaman kimselerle sevişemez kadın. kesin çözüm...

edit: amerikan gençlik dizilerini/filmlerini asla izlemem.
- Anne !! bu adam da kim?
+ tanıştırıyım adamın teki
- adamın teki allah belanı versin !
+ adamın teki sigarayı da sonra içersin çocuğun astımı var.
geber anne diye bir kitapda anlatılan konudur. imkan varsa okumak gerek.
annenin medeni haline göre değişir tabi ama, öyle birden okuyunca tuhaf oluyor insan... sonuçta biz biliriz ki anneler babalar sevişmez... ööö.. ne o öyle... bize öyle öğrettiler bana ne bana ne...*
- merhaba amca. size baba diyebilir miyim?
+ gitti ereksiyon.
+ noluyor lan burda ?
- oğlum nerden çıktın sen ?
+ çıktığım yeri bilmiyorum da, gireceğim yeri çok iyi biliyorum ?
- bak oğlum göründüğü gibi değil ?
+ sus lan, hadi babam pezevenk.. sen niye orospu oldun ?
- ben orospuysam sende orospu çocuğusun evladım ?
+ orası kesinleşti sayende.
- kalk lan yerinden pezevenk herif ?
+ bak çocuk anlaşabiliriz ?
- ulan hem anamı sikiyor, hemde anlaşırız diyor?
+ dur sakin ol (el pantolona gitmiş deste dolarlar meydanda) ?
- o ne lan dolar mı ?
+ evet, harçlığın varmı al bunları ?
- şeyy bilmem ki nasıl olur. hem zaten kötü bir abiye benzemiyorsun, adın ne ?
+ cabbar, bunlardan çok var. ne zaman parasız kalırsan gel bana, ortada bırakmam seni ?
- abi kral adamsın. neyse ben sizi rahatsız etmim ?
+ babası kılıklı ne olacak, böyle evladım olduğu için utanıyorum ?
+ tamam anne büyütme sadece yanlış anlama var cabbar abi ile aramızda. hadi cüsss ben kaçtım ?
babayı, adamın tekiyle sevişirken yakalamaktan bir nebze daha iyidir.
(bkz: ohannes burger)
anneyi bir erkekle arkadaşlık ederken yakalmaktan kötü olan hededir. evli barklı kadına başbaşa buluşacağı erkek arkadaş olmadığı gibi bunun fırsat bulunursa ikinci adımı yatakta yakalamak olacaktır.
(bkz: travma)
bütün kadınlar orspudur diyenlerin bilinçaltı bilgileride söz konusu travmadan kaynaklanıyor olabilir.
-o artık babam değil. sokaktan geçen adamın teki benim için bundan böyle.
(bkz: yarası olan başlık açar)
edit:Şimdi ben bunu nasıl canlandırıyım...Kaç aydır duruyordu gammaz arkadaşa teşekkür..Zıctın geçmiş zamanın artılarına..
(bkz: rorschach)
(bkz: üç maymun)
kalp krizi geçirme sebebidir...
insanın yıllarca gözünün önünden gitmeyecek, gözünde annesinin değerini hiç edecek olaydır.
(bkz: küçük emrahın annesi ve amcası)
Kıç kısmı açıkta kaldığı için bu bir kabus olmalıdır.
küçük emrah'in sürekli başına gelendir.
annenin medini durumu farketmez, önemli olan cocugun yasidir. Eger cocuk erkek ve minumum 12, 13 yasinda falansa ikiside sicmistir dogranacaklardir baska cözüm yoktur. Ve bu cocuk yasta olmasina ragmen cocugu tutamazlar, cocuk önüne gelene sallar bicagi,deler harbi harbi. O an iki eriskin olan salagin dikkatsizligi maximum 10 yilina mal oluyor o kücük masum bedenin.
evlerden ırak denilesi olay.*
kısaca, şerefsizliktir...
testere necmi nin başına gelen olay.

olay sonrası testere necmi adamı ve annesini kör testereyle doğramış ve testere lakabını almaya hak kazanmıştır. kendisini tebrik ediyoruz.

aferin sana necmi! hayırlı evlat...
(bkz: gerek olmayan başlıklar)
kafalardaki kutsal anne imajını yerle yeksan edebilecek bir olaydır. yaşınız küçükse ve o "adam" babanız değilse düşünmek bile korkunç...
güncel Önemli Başlıklar