bugün

hani evlad ökkesin basina gelen ammavelakin bu durumun annesini pataklamak için avantaja dönüstürdüğü durumdur. iş bu hikaye can barslan'nin dehasini gözler önüne sermekle beraber hain evlat ökkeş gibi bir bant tipinin siftahinin yapildiği olgudur.
evet burdan can barslana tesekkur ediyoruz hain evlat ökkeslik yapmak deyimini türk diline kazandirdiği için.
cüneyt arkın'ın bir filminde vardı bir benzeri. babaya kalkan el taş olur diye bahsi geçmişti. filmin sonunda da babasını tanımayan genç elini kaldırıp eli taş olmuştu.
o anda içimden geçti "aha şimdi kesin kafasını parçalar" diye. parçalamadı. beyin sıvısını yere dökmedi, dökemedi.
meğersem taş olunca hareket te etmiyormuş. taş onlan kısım yalnız el değil omuz itibari ile eklemlerlede taş oluyormuş.
garip vesselam.
(bkz: zinaya bakan göz kör olur)
(bkz: arkadasa kalkan penis taş kesilir)
- atccchhaaaaaa *
- anneye kalkan el tas olur
- zbammmmmmmmmmmm * oo süper...
- elin kırılsın ökkeş... *
"eli birak, o cocuk tas olsun da, hareket edemesin, laf edemesin" diye bir dilegi dileten soz.

bu dilektekiler gercek olsa, ya da cidden el tas olsa; sabahlara kadar aglayacak, canindan can gidecek olan gene o anne degil midir??????
anneye el kalkar mi yahu?
o ki seni doguran, agzina memeni verip altini temizleyen. o ki seni bu yasina kadar buyuten, senin eline kiymik batsa sabahi sabah eden. nasil olur da el kaldirilir? nasil kotu laf edilir? nasil ona kotuluk dusunulur?
Küçükken uydurulan yalanlardan biri.*
Sıdıka adlı dizide sıdıkanın annesinin söylediği söz.. çocukluğumun diziydi ne yapayım.
"ayağının altında da cennet vardı, vurduğu yerde gül de bitiyo, ben de mi yapsam nedir?" şekil düşünceler silsilesine sebep olan hödö.
-anneye kalkan el...
-taş olur!
-bravo rıdvan!

bir karikatürden alıntıdır.
hakkında iğrenç espri de yapılmış olan uyduruk ama anlamlı söz.

- angelina jolie niye bu kadar güzel biliyor musun?
- yoo bilmiyorum, niye?
- küçükken annesine el kaldırmış, taş olmuş.
(el kalkar ve taş olur)

+anaaa, anne ne büyüsü yaptın gene ya?
-yaaa, taş etme büyüsü. level atladım ben eşek oğlum benim. al şu health potion'ı da kendine gel.
+ya bana da öğretsene.
-şu vereceğim quest'i tamamlarsan olur. akşama 3 ekmek, 1 kilo da domates alınacak.
+tamamdır.