1. 1.
    dün akşam kardeşim bulmuş hemen veterinere götürdük 7 günlük olduğunu söyledi ben burada kalabilir mi dedim yavru kediye bakamıyoruz maalesef dedi ama gerekli bilgileri verdi sağolsun. kediye özel bir kutu hazırladık içini örtüyle kapladık havluya sarılmış bir sıcak su torbası koyduk dün akşam sık sık titriyordu şimdi titremesi geçti üç saatte bir veterinerin verdiği süt karşımını hazırlayıp veriyorum sonrada masaj yaparak tuvaletini yaptırıyorum çişde sorun yok ama kakasını yapamıyor ıslak pamukla masaj yaptım yinede farketmedi yavru kediye nasıl kaka yaptırılır bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
    4 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Pamuklu Kulak çubuğuna bir miktar zeytin yağı sürüp poposuna belli aralıklarla masaj yapın. Kaka yapmasına yardımcı olacaktır.
    1 -1 ... kurtcebe noyan
  3. 3.
    up up up.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    onun ben götünü yerim yaa,ulan böyle iyi kalpli yazarlara denk gelince insan başka bir mutlu oluyor.
    3 -1 ... munir bey
  5. 5.
    Süt anne bulmak daha akillicadir. Tabi anne kedinin onu kabul etmesi lazım.
    1 -1 ... katmir
  6. 6.
    kedilerde süt anne olur mu bilmiyorum veterinerde böyle bir şey demedi ayrıca süt anne nasıl bulunur hiç bir fikrim yok. veterinerin dediğini uygulamaya çalışıyorum bakalım artık nasıl olacak.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    yeni yavrusu olmuş başka bir kediyle anlaşarak süt annesi olmasını deneyebilirsiniz. evet.
    1 ... kazangap